Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan bírtatok 2,5 éves...

Hogyan bírtatok 2,5 éves forma gyereketekkel pár napos újszülöttetek mellett? Kb. mikor állt be otthon az új életforma?

Figyelt kérdés
Szegény nagyobbikom nem csinál semmit másként mint eddig, de mégis úgy tűnik, mintha minden mozdulatával meg akarná nehezíteni a dolgomat. Borzasztó lelki furdalásom van, hogy nem tudok úgy viszonyulni a viselkedéséhez, mint eddig.

2012. szept. 11. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
fuuu. bár nekem kicsit nagyobb volt a lányom mikor az öccse született, én először is avval kezdtem, hogy bementem egy játékboltba ( ha ezért lepontozást is kapok) és vettem egy halom új, kreatív játékot, amivel le tudja magát kötni,pl (kifestő, gyurma, nagyobb gyöngyök, babaház, babafej amit sminkelni lehet, stb..) és egy kisgyerekeknek való tv-s játékot. (ilyen micimackós dolog, angolul tanít közben.) bár akkor nem kötötte ez annyira le, csak később. (3 éves múlt mikor született a kistesója) a kisfiamnak meg egy játszószőnyeget, egy halom zenebonáló izét. mielőtt megkövezve azt mondanátok, hogy hát igen, akinek sok pénze van.. leszögezem, hogy nagyon kevés pénzből élünk. 140+ családi egy 70. ezer ft-os albérletben egy panelházban. erre jön még a rezsi, autóhitel, gondolom nem kell soroljam.. ahogy terhes lettem elkezdtem havonta minél többet félrerakni.. és így 38 ezer ft-ból vásárolnom kb mindent. (volt amit aukciós oldalon vásároltam..) nekem így sikerült, majdhogynem semmi segítség nélkül..:)
2012. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!