Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ovis korú gyermekedet beadnád...

Ovis korú gyermekedet beadnád bölcsibe csak azért, hogy gyerekek között legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos oviba nem vették fel, én itthon vagyok a kistesóval. Nem tudom mi lenne neki a jobb.
2012. szept. 12. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Bölcsibe nem csak dolgozó szülők gyereke mehet?

Egyébként, nem nem adtam be, most 3év9hósan kezdte az ovit.

De eszembe sem jutott. Semmiről nem maradtunk le, ő is szeretett itthon lenni, játszótérre menni.

2012. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én beadnám!25hónapos a fiam,oviba még nem mehet ugye,bölcsibe meg nem tudom beadni,mivel nincs még munkám sajnos.Naponta felül a fiam(a segitségemmel)a kanapé tetejére ami az ablaknál van,pont előttünk van az ovi,onnan nézünk a gyerekeket az oviba,és állandóan mondja hogy "Domi is oviba akar menni"....mindennap ez van,akár órákat is képes elnézni a gyerekeket,imádja őket.Hiába magyarázom el neki hogy ő még nem mehet,bölcsibe meg azért nem mert anyának nincs még munkahelye,de nem érti meg persze.Amennyire tudom viszem gyerekek közé,játszótér,ovihoz mindig elmegyünk...stb,de tudom hogy neki ennél már több kéne,nagyon menne már,1-2x már meg is könnyeztem picit mikor az ablakból nézte őket és mondta hogy ő is menni akar....de hát ez van sajnos.

Szóval ha belehetne adni,én beadnám,de nem azért mert én akarom,hanem mert a fiam vágyik rá!

2012. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!