Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermeketek iszik bolti...

Gyermeketek iszik bolti tejet? Érdemes elolvasni!

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 12. 14:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit se adjunk akkor a gyereknek amit boltban vettünk, mert mindenben van tartósítószer és egyéb anyagok, amik különböző betegségeket okozhatnak. Venni kell egy tanyát és nekünk kell minden állatot tartani, mindent megtermelni és akkor egészségesen élünk, nem leszünk rákosak:)
2012. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne....

Most tényleg, akkor táplálkozzunk fénnyel! Őszintén, lassan már nem is hallani olyan élelmiszerről, amiről valaha ne írtak volna vmi rosszat.

Az igaz,hogy én sem értem miért isznak az emberek tehéntejet, mirét gondolják,hogy ez a legegészségesebb dolog, mert hát az igaz,hogy ezt rajtunk kívűl egy faj sem teszi. És a csontritkulásra sem lehet fogni, mert ha a tej valóban megoldaná az osteoporosis problémáját, akkor ez a betegség nem is létezne...

2012. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Ennyi erővel se húst se zöldséget, de még vizet és levegőt se. Ja és a fénnyel is óvatosan, mert az is árt.
2012. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 sumergo ***** válasza:
100%
Hmmm. Egy dolog azért nagyon megragadta a figyelmemet. Hiányzik az emésztéshez szükséges GÉN. Eddig azt hittem emésztőnedvekkel, enzimekkel emésztünk...... Azért kíváncsi lennék egy hozzáértő véleményére is.
2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, nagy badarság vagy nagy igazság lehetett, mert nálam bizony 404 error a link!
2012. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nálam a kiszolgáló nem található! :))
2012. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nálam is! :) VAlami gond lehetett!
2012. szept. 12. 15:14
 8/28 anonim ***** válasza:

Ez egy marhaság... Ez is csak arra megy ki, hogy nehogy tejet adj a gyereknek, nem.... Vedd a méreg drága tápszert, meg önts hozzá vizet, mely tele van hormonokkal! Porból lettünk porrá leszünk! :D

1 évesen simán adtam neki banán turmixot tejjel,imádta a tejbegrízt, és tejjel csináltam a főzit is, és csodák-csodájára még él... Beteg még sosem volt, igaz tápszert sem nyelt soha egy cseppet sem.

2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de gyanítom valahol benne van hogy milyen méregdrága csodaszerrel lehet helyettesíteni.
2012. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igazából az utolsó mondat a lényeg, hogy a bolti tej helyett adj/adjunk tiszta tehén tejet.
2012. szept. 12. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!