Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Válaszolnátok minél...

Anyukák! Válaszolnátok minél többen? Egy 10 hós baba eltölthet már egy hétvégét kettesben a nagyijával véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

A nagyijával (édesanyámmal) nagyon szeretik egymást.

Tudni kell,hogy a baba 7 hós koráig nálunk lakott az anyukám és havonta egy hetet mindig közösen töltünk el,hol mi megyünk,hol ő jön.

Fürdetni,etetni,pelenkázni és altatni is remekül tudja.

Már nem szopizik,tápszeres és vegyes étkezésű.

Mit gondoltok?Első babám gyermekem,nincs még tapasztalatom.


2012. szept. 12. 15:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%

A többség azt fogja írni, hogy add oda nyugodtan, ebben biztos vagyok.

Én nem adtam, és nem is bántam meg. Azt mondtam a nagyszülőknek, hogy akkor alhat náluk a kicsi, amikor már kb. el tudja mondani, ha valami baja van. Ez most nyáron, 2,5 éve skorában jött el, addig csak nappalra (reggeltől estig) volt náluk néha-néha a fiam.

Nagyon nyitott, kiegyensúlyozott barátkozós gyerek, minden rendben volt mindkét nagyinál.

Sógornóm 6 hónapos kora óta minden héten 1 napot odaadta a fiát anyósomnak, 1 éves kora óta ott is alszik a kicsi.

Nagyon változékony hangulatú, rosszul kötődő, önmagában és a vilgában bizonytalan kisfiú (elkezdett cumizni, takarót cipel mindenhová, pedig korábban nem tette).

A gyerekek teljesen egyidősek.

2012. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Én ezt még nem engedném.
2012. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Csak használ neki, ha a nagyijával tölt egy hétvégét! Sokkal nyitottabb lesz, hamarabb beilleszkedik majd a közösségbe, mintha állandóan veled lenne.

Igaz, ma ezt az anyukák nem hajlandóak belátni. Elhitetek magukkal, hogy a babának van szüksége az anya állandó közelségére. Valójában ők nem tudnak-akarnak megválni egy percre sem a gyereküktől. Túlságosan függnek a gyereküktől.

2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Az elsőhöz! Az a baba nem azért változékony hangulatú és hisztis, mert a nagyinál alszik. Ennek nevelési hiba az oka.
2012. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

ezt Te tudod csak eldönteni.


ha jól ismerik egymást, és nem szopik már, akkor szerintem nincs akadálya.


lányunk 14 hós volt, amikor először nagyiéknál aludt és nagyon jól érezte magát mindenki.

2012. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Téged is felnevelt, akkor csak ért a babához.

Én oda adnám.

2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elsőre elolvastam a kérdésed (az egészet), azt mondtam, hogy igen.

Én a fiamat tuti nem adnám, de egyrészt azért, mert ennyi mindent nem csináltak vele, másrészt mert majrés vagyok.

Ha arról van szó, hogy el kell menned és muszáj valakire bízni, akkor igen.

2012. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%
én nem adnám!!!
2012. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Mindenkié hasznos volt,várom a többit!

2012. szept. 12. 15:37
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Én is odaadnám a Nagyinak. Bár elsőre lehet, hogy egy éjszaka is elég lenne.
2012. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!