Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kendőben hordozó Anyukáktól...

Kendőben hordozó Anyukáktól kérdezném. Csípőre rövid kendővel tudtok megkötési módot ajánlani?

Figyelt kérdés

Kisfiam már 9 kg, és nem bírja a derekam. Hátra tenni pedig gyáva vagyok :(


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2012. szept. 12. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

9 kg a derekadon nagyon megterhelő lesz, hacsak nem 15-20 percről van szó. Nem tesz jót a gerincnek :( A derekad se lesz hálás érte... Tedd a hátadra :) Mennyi idős? Én mei-tai-jal hordozok vagy csipőn karikás kendővel, de azt csak rövid időre (amig leérünk a babakocsihoz a negyedikről, esetleg kifutni a boltba stb.)


2 gyerekes anyuka :)

2012. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nagyrészt egyetértek az első hozzászólóval, de ha nem mered hátra tenni, akkor jó megoldás lehet átmenetileg csjpőn hozzászokni a nem elöl való hordozáshoz. Figyelj a gyakori oldalváltásra az egészséged érdekében:)!

linkelek egy rövid kendős/ rebozo kötést, ez jó lehet:

http://www.youtube.com/watch?v=T53O6uU2xRE


Mennyire rövid a kendőd? Milyen testalkat vagy?

2012. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok: tény, én azért nem hordozok csipőn, mert nekem csak a bal oldalamon kényelmes, jobbra nem is tudnám tenni, valahogy nincs "kézről" :D
2012. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a videót :)


Sajna elég kerekded vagyok, de hála Istennek itt a rossz idő, lehet megint tornázni :D

Nandu kendőm van, XL-es, 180 centi vagyok.


Lehet ha majd egy kicsit idősebb lesz (7 hónapos most), akkor hátra merem tenni, de múlt héten láttam az Auchannál egy apukát, meitai-ban vitte az alvó Fiacskáját a hátán, és a gyereknek teljesen hátra volt bicsakolva a feje :( Baromi félelmetesen nézett ki :(

2012. szept. 13. 11:12
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha még csak 7 hónapos, szerintem nem tud hátrabukni a feje, mert eléggé elveszik még ilyenkor a meitai-ban - magasságra értem, nem súlyra. Kell hozzá alvócsuklya, akkor nincs ilyen gond :)
2012. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
No ennek utánajárok, köszönöm az ötletet :)
2012. szept. 13. 12:52
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Megerőszakolom magam... ;)

2012. szept. 15. 11:36
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki járt erre lepontozni, biztos valami babakocsigyártó, netán kenguru-forgalmazó... :(


Én zöld kezeltem a válaszokat.

2012. szept. 16. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz vele! :-) Olyan jár erre lepontozni, aki már párszor bizonyította a butaságát, és felszínességét hordozókendős/kengurus topicokban, és egyetlen érvet nem tud a kenguru mellett felsorakoztatni, csak lepontozza a nem kengurus hozzászólásokat. Egészségére! Biztos unatkozik, és úgy gondolja, hogy ha minket lepontoz, akkor javul a 27%-os válaszadási aránya :-D

Jó éjszakázást "figyinek" és a (kevés) barátjának! :-PPP

2012. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D:D

Jó éjt :)

2012. szept. 17. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!