Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem ül 6,5 hósom?

Miért nem ül 6,5 hósom?

Figyelt kérdés
Nem ül fel, akkor sem ül ha én felültetem. Bár ezt nem is akarom erőltetni. Talán 2 szer próbáltam, de borul. Nem is mászik, csak kúszik. 2-3 perc aztán üvölt, hogy adjuk oda a játékát. Körülöttem mindenkinek a gyereke ült és mászott ilyen idősen. Le van maradva a fiam? :( Már kezdek elkeseredni. Vigyem el dokihoz, hogy nézze meg? Első baba. Nincs viszonyítási alapom csak más babája. Köszönöm a válaszokat előre is!
2012. szept. 12. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért nem ül, mert még nem áll rá készen.

Az én fiam 7 hónaposan kúszott, 8 hónaposan mászott, és 8,5 hónaposan mászásból ült fel eegyedül. Abszolút tankönyvi volt a fejlődése, majd a tiéd is fog, ha testileg-idegrendszerileg megérett rá.

2012. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 11 hónaposan ült ki a mászásból. Van még ideje egyébként, nem szaladnék vele orvoshoz.
2012. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oh. :O Köszönöm. Akkor az ismerőseimnek van szuper gyerekük. Azt hittem az enyém van lemaradva! Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 12. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8,5 hónapos, és még mindig nem ül. Nem is mászik. Csak hátrafelé kúszik. A védőnő szerint nem kell aggódni.... Te se aggódj, ennyi idősen csak átfordulni kell tudniuk!
2012. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert 6,5 hónapos :)

Az enyém 8 hósan ült fel, és kezdett el mászni.

2012. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem ül, viszont mászik és felhúzza magát állásba. Ha véletlenül leültetem elborul... 6 és fél hónapos
2012. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém meg hat hónapos és esze ágában sincsen még forogni. Viszont kapaszkodva felül és elég stabil is már.
2012. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek szerint nincs lemaradva. Akkor nem értem miért "cukkolnak" vele. Mikor mondom, hogy még nem ül, nem mászik, akkor vissza kérdeznek, tágra nyílt szemekkel, hogy "még nem"?! Meg, hogy az övék ilyenkor már bizony csinálta, stb. De megnyugtattatok! Köszönöm.
2012. szept. 12. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónaposan ült fel, kúszásból. Szóval ne aggódj! ;-)
2012. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fiam olyan lehetett, mint az ismerőseid gyereke, ő 5,5 hónaposan már mászott és felült magától. Viszont rajta a védőnő is csodálkozott, hogy milyen fürge gyerkőc. A lányom teljesen átlagos volt, 8 hónapos kora körül kezdett mászni és felülni.

Szóval egyáltalán ne aggódj, teljesen normális, hogy ilyen idősen még nem ül és mászik a babád!

2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!