Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik jobb kocsi...

Szerintetek melyik jobb kocsi a CAM cortina x3tris special vagy CHICCO trio s3 top?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Cam Cortina x3-as volt - gyorsan megváltunk egymástól... Kétségtelen: a mózese az egyik legjobb (beépített szúnyogháló, emelhető fejrész) és legnagyobb a piacon. Ezzel nem is volt bajom. Amiben nagyon jó: szuperül lehet kombinálni a vázat az egyes elemekkel. A hordozója csak-csak elmegy - bár a szűkítője nagyon gyenge... én pelussal béleltem ki, amíg kisebb volt a fejénél. A sportrésze nagyon fapados: az ülőrésze is lejt picit, így mindig csúszott lefelé (kifelé), így a háta alatt tört meg a háttámla, a lábtartót nem lehet külön felemelni, így az sem "állította meg". Ha a sportrészt használod, a kosarába effektíve nem tudsz pakolni, illetőleg a sportrészhez való lábzsák sem ér semmit, mert a baba combja közepénél kezdődik. Én nem voltam tőle oda...


Amikor rájöttem, hogy a CAM nem vált be, tovább keresgéltem. A Chicco trio S3-ról azért mondtam le, mert élőben nem tűnt túl stabilnak, illetve a sportrész háttámlája hevederrel állítható (tehát nem fokozatosan), ami nem biztosít olyan stabil rögzítést, illetve nem is lehet közel 90 fokba állítani a háttámlát, így a baba félig fekvő pozícióban van akkor is, amikor már ülne és nézelődne.


Mivel mindenképp háromkerekűt szerettem volna, így lett belőle a Peg Perego Gt3-as. Egy komplett travel systemet állíthatsz össze ugyanúgy - bár nem "egyben" hirdetik.

Fújható nagy kerekekke, teljesen vízszintesig dönthető (tehát mózes nélkül is használható újszülött kortól), a kupolája billenthető, (nem kell ernyővel vacakolni), akkora a kosara, hogy egy komplett bevásárlás belefér, egybetolókar, állítható (190 centis férjnek is bőven kényelmes), szuper lábzsák van hozzá (ezt használtuk télen, nem kellett külön venni), a fekvőfelülete akkora, hogy a 93 centis kétévesem vígan elalszik benne, állítható teleszkópos rugózás, a tolókarra tehető kicsi övtáska.

A mózese (Peg perego Navetta XL) az egyik legnagyobb a piacon, illetve a hordozója (Peg Perego Viaggio) is jó minősítést kapott az ADAC teszten.

2012. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

CAM Cortiba x3

Ilyen van nekem is, könnyen irányítható, egy helyben könnyen fordul, egy kézzel lazán tolom, ha arra van szükség.

Nem kicsi és nem könnyű, de én ezt tudtam is, és nem is kell sokat autóból ki-be pakolnom, úgyhogy nem zavar.

A nagy (és felfújható) kerekei miatt korántsem rázkódik annyit a baba, mint más típusú babakocsikban. A mózese hatalmas, a téli ruhába öltöztetett 9 hónapos baba simán elfért benne.

A sport rész kicsit fapadosabbnak tűnik a hordozó és a mózes után, de végülis rájöttem, hogy pont amiatt választottam ezt a kocsit, mert a sport része is nagy és kényelmes, a téli bundazsákkal együtt sem belepréselnem kellett a gyereket.

Újra ilyet vennék.

2015. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!