Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtátok már az egyszer...

Használtátok már az egyszer használatos hőmérőt amit az AEGON adott a babacsomagban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, vagy nekünk legalábbis olyan amit a homlokra kell tenni 48órát lehet max rajta, és annyit mutat csak h normál a testhő vagy sem... és számmal annyit mutat h 37 v 38. Valaki?
2012. szept. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
cart se ért! ezért van normál digitális lázmröm
2012. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak mert most is rajta van a 38-as zöld, és popóban higanyos 37ig megy... :-/ viszont olyan mintha a feje meg melegebb lenne... :( Aggódom, mert a 2 évesem múlt héten került kórházba lázgörccsel :-/ a pici meg még csak 4 hós, nem akarom átélni vele is.. :-/
2012. szept. 13. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy megijesztett mert mást mutatott mint ami valóban volt /nyáron használtam a 40 fokban/,akkor kidobtam és megfogadtam csak jól bevált digitális lázmérőt használom.
2012. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs jó tapasztalatom róla, 1 hetesemen 40 fokos lázat mutatott. Popóban a digitális 37 fokot(levonva az öt tizedet)
2012. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!