Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális dolog, vagy...

Ez normális dolog, vagy egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

20 hónapos a fiam, 2 hónapja állandóan rosszalkodik, hiába mondok el neki valamit 100-szor hogy nem szabad akkor is csinálja,amúgy értelmes nagyon, sokat beszél is már.

Ez a korával jár, néha már úgy kikészülők hogy nem hallgat rám!!!!!!!!!!


2012. szept. 13. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Kisgyerekek kategóriát, minden második kérdés erről szól. :)
2012. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D:D ugy biz a
2012. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19 hónapos szintén kisfiú...! Volt olyan napunk, hogy megkértem az apját ha még egy gyermeket szeretnék csak emlékeztessen arra a napra. Nem kell elmesélnie, elég annyit mondania "emlékezzzzz"... :D Viccet félretéve, igen, a "korával jár"-legalábbis engem is ezzel vígasztaltak!
2012. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez korral jár, és így normális. Az én fiam 26 hónapos, és vannak dolgok, amiket akkor is megcsinál, ha milliószor mondom el neki. Lassan olyan vagyok, mint egy idegbajos papagáj. Máskor meg elég, ha csak egyszer elmagyarázom, és abbahagyja, elfelejti örökre, de néhány esetben nem.
2012. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!