Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálom megint?

Rosszul csinálom megint?

Figyelt kérdés

Kisfiam sokáig ölben aludt el. Most az vált be alváshoz, hogy melléfekszem, ő hozzámkucorodik, és szépen alszik.

Csakhogy várjuk a kistesót (már igen gömbölyödik a pocakom), nem lesz harc, ha nem fogok tudni hozzábújni? Most 14 hónapos

Nincs szívem ordítani hagyni, mert már próbáltam,hogy egyedül tudjon aludni.


2012. szept. 13. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy most szoktasd le a bújásról, még miaelőtt jön a kistesó, vagy a tesó utána is legyen bújás, mert ha a esó születése miatt szűnik meg a bújás, na akkr lesz féltékenység. Nálunk sokáig megvolt a bújás, ami most 26 hós korára kézfogásra redukálódott, fogom a kis kezét, ha én altatom, és morzsolgatja, amíg el nem alszik :) Esetleg próbáld meg a kézfogásra átszoktatni.
2012. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a kézfogás jónak tűnik. Már ha neki is tetszeni fog, eddig átölelt és úgy aludt el.Igazság szerint nekem is nagyon jól esik hozzá bújni. Kicsit félek, hogy a kistesó mellett nem lesz rá annyi időm, és biztos most akarom kihasználni még az időt.
2012. szept. 13. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű úgysem azonos időben fog a 2 gyerkőc elaludni, ha a férjed/páros tud segíteni, akkor nem is kell leszoktatni, én is tudom, milyen jó érzés, néha ritkán előfordul hétévégén, hogy a nappali alvás a mi ágyunkban történik bújva :) De attól függetlenül próbáld azért meg a kézfogást, meg kicsit odahajolsz, majdnem, mintha ott lennél mellette :)
2012. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na én nem ajánlom a kézfogást. A lányom 4 éves és fogja a kezemet elalváskor. Kikészit, akárhogy nem is jó neki, csak amikor a hüvelykujját belevájja az ujjbegyembe. Felmegy a vérnyomásom tőle, és az uj ágyára sem tudom átszoktatni, mert az nem mellettem lenne. És ordit mint akit nyuznak ha nem adom a kezem.

Én a plüssállatra szavazok, azt kellett volna nekem is, mikor 1 éves kora körül átszoktattam az ölbenelalvásrol a kézfogásra.

2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már óriási a hasam,én ezt csinálom: fürdés-öltözés után jól megszeretgetem,majd z ágya mellé ülök-törökülésben egész kényelmes-és cirókálom,kezét megfogom,bedugom az orrom :)
2012. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!