Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használta a babátok...

Mikortól használta a babátok az itatós poharat? Azt aminek az a neve, hogy "varázsitató"?

Figyelt kérdés
elsőre elég,ha csak cumisüveget veszek neki nem?még úgysem fog tudni pohárból vagy ebből a fajta itatósból inni nem?
2012. szept. 13. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposak vagyunk, és nekünk Avent varázs ihatónk van de még mindig nem tud inni belőle, fuldoklik mert nagyon megy neki.
2012. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dm ben van olyan itató,ami szelepes,2 állással. mennyi idős a pici? 6 és 9 hótól vannak ezek,nekünk ez vált be mert csak annyi jön amire van ereje h kiszívja
2012. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még pociban van! :) csak most vesszük majd lassan meg neki a "babakelengyét" és nem tudtam,hogy elég-e egyenlőre a cumisüveg!de akkor ezek szerint újszülöttnek még nem kell ilyen! :)
2012. szept. 13. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj nem kell! én csak egy kicsi-125ml-es-cumisüveget vettem,víznek,teának.
2012. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak volt Avent cumisüvege, egy kortyot sem volt hajlandó inni belőle. 6 hónaposan kapta az Avent varázsitatót, az bevált neki. Még jó, hogy megvettem a 260ml-s cumisüveget, mert 1 hónap után a 200ml-s varázsitató alját arra kellett cserélni. Ehhez sokáig ragaszkodott, mert 16 hónapos koráig csak a puha csőrűből volt hajlandó inni, aztán, mert pohárra cserélte.

A varászitató 6 hónapos kortól ajánlott. Elég nehéz szívni, a fiamét a férjem egy fogpiszkálóval átszúrta a csőr alatt.

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a cumisüveg (ha szoptatni akarsz, akkor majdhogynem tilos), szuperül isznak a Babák szinte újszülött koruktól pohárból.

Van az úgynevezett svéd itatópohár, aminek kifelé hajlik a széle, szuper találmány :)

[link]


Amúgy a héthónaposomnak még nem megy az itatópohárból ivás, de sima pohárból tud inni, kedvence a Jana Baby-s kis flakon :)

2012. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!