Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme tápszert cserélni?

Figyelt kérdés
10 hós lányom este és éjszaka 2-szer kap tápszert.Napközben 5-szor eszik,de rendes ételeket darabolva már.Az esti tápszer előtt 1/1.5 órával is eszik rendesen.DM-es tápszert eszik,azért gondolom,hogy váltani kéne,mert 240ml-ket eszik 3 óránként éjszaka.Lehet,hogy nem elég tápláló?Bocsánat,ha egy kicsit bonyolultan fogalmaztam.
2012. szept. 13. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszer helyett este adj neki rendes vacsorát. Akkor éjjel nem kér enni.
2012. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, valóban lehet hogy éhes marad mert egy 10 hónapos jóllakott baba nem kel fel három óránként éjjel


valami rendes tápláló vacsi kell husival, de ha biztos akarsz lenni kínáld meg tápszerrel utána


biztos az éhség miatt kel fel? (bocsi csak nekem fura ez 10 hósan)

2012. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam rendes vacsit adni,de kéri a tápszert ugyanúgy.Biztos,hogy éhes,mert,ha teát vagy vízet adok neki,mikor felkel,nem alszik vissza,addig sír,míg enni nem kap.
2012. szept. 13. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, írass fel táplálóbb tápszert! A lányom a Humana Baby fitet eszi, jó sűrű (mivel AR tápszer), laktató. Szerintem egy próbát megér, receptre 620ft.
2012. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ezt issza , 8 hós kora óta, de nem volt iyen gondunk, most 1 éves és csak 170ml-t iszik este. Ő akkor kel fel, ha nem evett eleget a vacsiból este, akkor persze nem elég a tápszer,.neki már nem azzal kell jól lakni.
2012. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen gond, és Humana Baby fittet kaptuk! Beszélj a dokival.

Nekem is mondták, hogy normálisan vacsoráztassam meg. Evett rendesen, de kérte a tápszert, reggel-este.

2012. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kislányom mikor 10 hós volt fogyasztásra kész tápszert kapot ,és elöte rendes vacsit ,utána tápit ésvégig aluta az éjszakát.
2012. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!