Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8hónapos babára milyen...

7-8hónapos babára milyen cipőt adtok?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán adtok rá.

Ilyen időben már kevés a zoki, nem? Tudnátok linkelni olyan cipőket amit ilyen időben rá lehet adni?


2012. szept. 14. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kocsiscipő, vastag zokniszerű kis mokaszin (H and M, C und A)
2012. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Én vettem egy kb. két számmal nagyobb vastag zokniból egy csomagot, és azt ráhúztam pluszba. Vagy olyan nadrágot adtam rá, ami alul olyan, mint egy rugdalódzó.

A kocsicipőt állandóan adogathatod rá vissza, ebben a korban "legjobb móka" leszedni.

A zokni meg később jó lesz rá...

2012. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elméletileg kocsicipö de lerugják zokni,harisny ,kocsitakaro,
2012. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kocsicipőt adtam ennyi idősen a lányomra, és nem rúgta le soha.
2012. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a kocsicipőre szavazok, az én gyerekeim sem rúgták le.
2012. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. A lányom 10 hósan azzal szórakozik h leszedi a cipőt, zoknit. (most látom h most is leszedte :)). vastag zokni, meg betakarom.
2012. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amíg pici volt akkor kocsicipő volt rajta, akkor nem rúgta le. Nyáron szandált szerettem volna ráadni, de mindig lerúgta a lábáról. Gyanítom, hogy most is leszedi majd vagy lerúgja a cipőt. Ezért nem tudom, hogy mi lenne a jó...
2012. szept. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!