Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem így meg 7...

Hogyan etessem így meg 7 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan feláll az etetőszékben, amikor visszaültetem ordít, amikor bekötöm biztonságiövvel szintén üvölt.Ma tízórainál 10 percig hallgattam, hogy ordított, megelégeltem,majd lefektettem aludni.Ha felkel próbálkozok ismét, de ez így megy már 2 hete, amióta megtanult felállni.Mit tanácsoltok?
2012. szept. 14. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Probald meg az öledben etetni.az egyik kezeddel fogod es a masik kezeddel kanalazod a kajat neki.Csak nem tart örökke ez az allapot.
2012. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cheesysnail ***** válasza:
Szia mást nem tudok mondani, csak sok-sok türelemmel, vagy cumis üveggel
2012. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne az öledben etesd,mert akkor soha nem fog a székben enni. Ha nem, eszik, akkor vidd el az asztaltól, akkor is ha üvölt. Ha éhes lesz, akkor fog enni rendesen. Lehet,hogy 1-2 étkezést kihagy,de ettől nem lesz semmi baja. Ne ő diktáljon neked.
2012. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a harmadikkal értek egyet. ha nem akar enni akkor nem éhes, azért áll fel, azért nem akar ott ülni. amúgy 7 hós baba tud már állni és ülni magától?vagy csak megülteted?


én soha nem csináltam az evésböl nagy bajt. ha nem akart nem evett, akkor evett a köv étkezésnél. azt viszont megfigyeltem hogy mikor tízoraizott akkor nem akart ebédelni, és éhesen aludni nem tettem le, így inkább a tizórait kihagytuk elörébb jött az ebéd és minden klappolt.

2012. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem eszik,ha nem bir megülni.

Nyugi,nem lesz baja ha kimarad pár étkezés,ha megéhezik,akkor csendbe marad és eltűri hogy székbe ülve etesd,csak kapjon enni.

Ne adj neki nasit,csak innivalót.

2012. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, kinövi, megtanulja :-)

Add a kezébe a kanalat, ügyeskedjen egyedül, az nagy kihívás lesz neki, addig is nyugton marad, míg "dolgozik" vele.

2012. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!