Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki Gyulán mozgás...

Volt már valaki Gyulán mozgás fejlődési vizsgálaton kis babával (az enyém 4 hónapos)? Miket kell vinni? Miből áll egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem hívd fel őket - biztosan elmondanak mindent. Csak azért írtam ezt, mert látom hogy már másodszor kérdezel.

2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fejlődés neurologián?
2012. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert hogy senki nem írt erre sem semmit :((
2012. szept. 14. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk fejlődés neurológián,de nem tudom hogy erre gondolsz e?Ilyet még nem hallottam hogy mozgásfejlődési vizsgálat.Mi azért mentünk mert nem tartotta a fejét hason fekve 2 HÓNAPOSAN.Mikor mentünk már 4,5 hónapos volt akkor már tartotta de még nem a korának megfelelő módon.Oltási könyv kellet,születési zárójelentés,egy textilpelenka.Elvitték a kisfiam ultrahangra amit a kutacsán keresztül csináltak meg.Megvizsgáltak bizonyos reflexek meglétét.Kikérdeztek mindenféle dologról minket.Nem kellett többet mennünk.Ajánlották a hason fektetést,sok játék,hancúrozás,görgetést(szó szerint ezeket)
2012. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igeeeen mi is azért kell hogy menjünk, de nekem így mondta az orvos hogy mozgásfejlődési vizsgálat..:/
2012. szept. 15. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!