Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nivea Baby krémes babafürdető?...

Nivea Baby krémes babafürdető? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mikortól használtátok?

2012. szept. 14. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó és finom az illata nagyon.Aztán a baba illatával meg...:) állandóan csak szagolgattam.

Meg vagyok elégedve igaz hogy mi a pumpásat,a sensitivet használjuk,de nem fogom leváltani egy jó ideig.

6 hetes korától,addig a gyógyszertárit használtam.

2012. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Használtuk/használjuk a simát és az érzékeny bőrre valót is (ok nincs, csak kuponom volt rá), mind a kettő finom illatú, krémes, jól eloszlik a vízben, szeretjük.
2012. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Kb. 1 hónapos korától azt használjuk. Nagyon száraz volt a bőre a lábán, és a Niveától gyorsan rendbe jött.
2012. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem tudtam használni, mert nagyon érzékeny bőrű a kislányom és ekcémás is. :/ Mi frezyderm kamillás fürdetőt használunk, az nagyon bevált.
2012. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt használjuk én nagyon szeretem.A kislányom érzékeny bőrű de ettől semmi baja.Samponból is a Nivea Baby-t használjuk.
2012. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!