Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos fiamnak 3 naponta...

2 hónapos fiamnak 3 naponta volt széklete. Most 4 hónapos múlt,2 hete adok neki gyümölcsöket, és most 5 napig nem volt. (6. nap reggelén lett. ) Én úgy tudom naponta kellene lennie. Szerintetek ez normális? Vagy vigyem el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem fájt a hasa,nem volt nyűgös.

(Lányom tápszeres volt neki mégis minden nap volt, és mikor már szilárdat evett akkor is 2 naponta volt neki széklete.)


2012. szept. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,1 hétig rendben van. Ha nem fáj a hasa,és tényleg nem nyűgi akkor ne aggódj. Bár bevallom én is szoktam,mert a 2 hónapos kisfiam is néha kakisztrájkba kezd,de eddig 2 naponta azért volt neki,még ha az az utolsó pillanatban is. :)

A fiad anyatejes?

2012. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
2 hónaposnak még ne adj gyümölcsöt! Legkorábban 4 hósan tudják megemészteni, anyatejes babánál 6 hósan is elég kezdeni! Nem tudja megemészetni még a szilárdat ezért lett még ritkábban széklete! Ha CSAK anyatejet kap teljesen normális ha napokig nincs kaki, azt teljess mértékben hsznosul.
2012. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Túl korán kezdted a gyümölcs adását, ha anyatejes :( Ha csak anyatejet kapna, normális lenne, hogy nincs kaki több napon át. Ha kevert táplálású, vagy csak tápszeres, akkor kellene lennie.
2012. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elolvasná néhány válaszoló a kérdést...Most 4 hónapos és 2 hete kap. Nem 2 hónapos. Kérdezd meg az orvost, lehet fogja neki az a gyümölcs.
2012. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok, bocsi tényleg elnéztem a kérdést!

De lehet szorulása a gyümölcstől is, amíg meg nem szokja a bélrenszere a szilárdat. Nekünk is így volt, kb 1 hónapig.

2012. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a kérdést és változatlanul azt gondolom, hogy ha anyatejes, négy hónapos és két hete kap gyümölcsöt a Baba, akkor túl korán kezdte a Kérdező.
2012. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Anyatejes.De nekem azt mondták hogy adjak neki gyümölcsöt. :(

Akkor most hagyjam abba?

2012. szept. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!