Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányom mort 75 cm és...

Egy éves lányom mort 75 cm és 9 kg. Szerintetek mikorra nő bele a 86-os méretű ruhákba?

Figyelt kérdés
Egy rokontól kaptunk négy nagy zsáknyi, rendkívül jó minőségű 86-os ruhát, amiknek döntő része őszi-téli, darab. Szerintetek mikor tudjuk hasznát venni, vagy mire belenőne, jön a nyár?
2012. szept. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most 75 cm, akkor szerintem jövő tavasztól lesznek jók rá a 86-os ruhák. Vagy rosszabb esetben nyártól.
2012. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányom 14 hónapos. 1 évesen volt 76 cm és kb. 9 kiló.


Most hordja a 80-as ruhákat, mert a 74-es ruhák már bőven kicsik rá.

Télen a 86-os ruhák is jók lesznek már rá. Én legalábbis most úgy saccolom, mert az elmúlt hetekben megint iszonyat sokat nőtt. Úgyhogy már az is biztos, hogy nem 76 cm.

2012. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13hónapos lányom 11,5 kiló és 77.5 centi volt 1hónapja,azóta nem voltunk mérésen.Ő most már 80-86osokat hord.80asokat lassan kinövi
2012. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
változó kinek milyen ütemben nő a gyereke. nagyfiam aki ma már 4 éves 52cm-vel született egy évesen kb 70-72 cm volt a kis fiam aki most 14 hós 85 cm ő most hordja a 86-os ruhákat ja és ő 56cm-er született
2012. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni mások gyerkőcéhez hasonlítani, mindenkinek más ritmusa van. Az én babám, igaz fiú, most 10 kg, és 80 cm, 80-86-os ruhákat hord. 1 éves. Sztem egyébként tél-tavaszra belenő a lánykátok.
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 75 cm és 9 kg! ;-) Én úgy saccolom, hogy tavaszon-nyáron már jók leszek a 86-os ruhák. Nekünk is van pár db, elöre vásárolok mindig. ;-)
2012. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányom 1 évesen pont ekkora volt, mint a tiéd (a másik 2 jó fél kilóval több és 2-3 centivel magasabb volt). A 86-os ruhákat kb. másfél évesen kezdték hordani. De ahogy nőnek, fokozatosan lelassul a növekedésük, és 1 méretet már egyre tovább fognak tudni hordani. Az enyémek pl. a 80-asakat majdnem fél évig, persze márkától, szabástól, ruhadarabtól stb. is függ. 86-os overáll ill. body lehet, hogy már hosszában rövid lesz (nem tudod bepatentolni, begombolni), de a nadrág, ha elég hoszú a szára, vagy pl. a pólók lehet, hogy tovább jók maradnak.
2012. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!