Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BébéGó babakocsival kapcsolatb...

BébéGó babakocsival kapcsolatban szeretném kérni a véleményeket. A fekvőfelülete elég hosszú és kényelmes? Jól téliesíthető?

Figyelt kérdés
itt a link a típusról: [link] köszi:)

2012. szept. 14. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarok rosszindulatú lenni,de szerintem ilyen árban lehet találnál jobb babakocsit is.

Konkrétan ezt a fajtát nem ismerem,de szinte az összessel kompatibilis bundazsákot lehet kapni,így a téliesítése megoldható maximálisan.Viszont maga a babkocsi huzata nekem nem tűnik túl vastagnak,ami azért nem a legjobb a kemény mínuszokban.

Lehet nézelődnöd kellene még ilyen ár kategóriában.Amellett érdemes odafigyelni a kerekek állapotára,abból sok minden leszűrhető (pl. mennyire van "leharcolva" a kocsi)...

2012. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem venném meg ...
2012. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ne, hajszálra ilyet kaptam én is használtan ajándékba, egy rémálom! Nem tudom, újonnan milyen, de ahogy a képen látom ez is öregecske már. Az enyém egész jól nézett ki külsőre, amikor elhozták, aztán... kétszer is kiesett a kereke út közben, amellett, hogy mennyire ciki volt futni utána, hát haza lavírozni vele a babát szintén nem volt leányálom! Amikor ültettem a kisfiamat, többször is leszakadt szegény alatt, mert tépőzárak tartják az ülőke részét. Az pedig ugye egy idő után elavul... A tolókarról ennek is hiányzik a borítása, pont mint az enyémnek, gyönyörűen rozsdásodni kezdett!! Még sorolhatnám, de nem is akarok emlékezni rá, annyit szenvedtem vele! Nekem annyi vigaszom volt, hogy ingyen adták, de 10 ezret nem adnék érte, az fix! Egyébként kérdésedre válaszolva a fekvőfelülete elég hosszú, és széles is, és jól téliesíthető. Első hetekben a kisfiam ebben aludt az udvaron, na arra jó volt. Csak közlekedni nem lehet vele... Remélem, nem bántottalak meg, csak segíteni akartam!
2012. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha mégis megvennéd, tudnék adni hozzá fillérekért lábzsákot, és egyebeket, ami a miénkről megmaradt, szép állapotban... De tényleg nem javaslom!
2012. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a őszinte válaszokat, azt hiszem akkor nem fogok ilyen kocsit venni:)!!Nagyon meggyőztetek!:)
2012. szept. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!