Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól eheti a...

Hány hónapos kortól eheti a lányom a mi kajánkat? Eddig mindig külön föztem neki füszerek nélkül.

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 13 hónapos, Ő már a mi kajánkból eszik. Talán olyan 11 hónapos lehetett amikor elkezdtem nem főzni neki. De az utóbbi hetekben vált ez állandóvá.
2012. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8-10 hós korától a miénkkel együtt készült az övé is (zehát egyben kezdtem főzni, aztán az övét kivettem,a miénket meg fűszereztem, tejfölöztem, tejszíneztem...)

inkább a miénket készítettem úgy, hogy ő is ehesse, minthogy 2x főzzek.

2012. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hónaposan kezdtem átszoktatni a fiamat a felnőtt kajára, 13 hónaposan már teljes egészében azt ette, amit mi.
2012. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 hós körül kezdtem adni a mi kajánkból, ami nem volt túl fűszeres, de jócskán 1 éves kora után, úgy 14-15 hós koráig, ha a mi ételünk nem volt neki való, akkor főztem neki külön.Pirospaprikás ételt, rántott húst, lekvárt, befőttet én majdnem másfél éves koráig nem adtam neki.
2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam ma 9 hónapos, már jó pár hete a mi kajánkat eszi. Volt pár nap, hogy nem evett egy falatot sem az ő kajájából, rájöttem, hogy nem ízlik neki már. Sokat kóstolta a miénket, és rájött, hogy az kell neki. Mai menüje: brokkoli krém leves, fűszeres csirkecomb rizzsel, paradicsommal :)
2012. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!