Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikre figyeljek majd?

Mikre figyeljek majd?

Figyelt kérdés

Holnap vigyáznom kell a 9 hónapos féltesómra, kb. 3-4 órán keresztül. Vigyáztam már rá, de csak ilyen fél órákat...

Biztos elmondják majd, hogy mit adjak neki stb., de pl. ha annyira elkezd sírni, hogy nem tudom megnyugtatni, akkor mit tegyek majd?

20/l


2012. szept. 14. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sír és van cumija, add a szájába. Vedd ölbe, öleld meg, énekelj neki szépen lágyan, járkálj vele közben, vagy tereld el a figyelmét valamivel, pl bohóckodj neki, vagy mutass neki mesekönyvből képeket, vagy ilyesmik.
2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 hós a lányom, így adok "tanácsot":

Ha nagyon-nagyon sír, vedd fel, ölelgesd, próbáld megnyugtatni, sétálj vele, és mutogass érdekes dolgokat! Mindenképp a figyelemelterelést ajánlom, amint látod, hogy görbül lefelé a kis szája, egyből, különben belelovalja magát, és nem fogja abbahagyni!

Ha nagyon sír, tedd babakocsiba, vagy próbáld megetetni, az én lányomnak például elég volt a cumisüvegét a szájába venni, megérezte az ismerős ízt és ideig-óráig megnyugodott.

Figyelj rá, hogy legalább fél óránként megkínáld sima tiszta vízzel (ne ásványvizet), vagy babaivólével. Ami bejöhet még, az a fagyitölcsér, kérdezd meg a szülőket előtte, hogy azt kaphat-e. Az én lányom imádja, falná egész nap. Ha azt nem, akkor babapiskóta, szeretik majszolgatni - persze könnyebb, ha már van foga.

2012. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

Remélem nem lesz semmi baj.. Imádom, de sajnos csak 2-3 hetente látom, ezért izgulok kicsit. :)

2012. szept. 14. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:

amik nálunk bejönnek:

séta babakocsiban, kézben, éneklés, bábozás, bújócska -kukucskálás...

2012. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!