Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok is nyűgös ma?

Ti babátok is nyűgös ma?

Figyelt kérdés
2hónapos kislányom egész nap sir,nem akar aldni csak pár perceket,semmi sem jó neki.Talán ez a front van kihatással rá?
2012. szept. 14. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám már 15 hós:) Ő is elég nyügi ma, alig bírok vele. Szerdán kapott oltást gondolom ez is most be tett neki:)

A te babáddal ellentétben ő egy jó nagyot aludt ebéd után:)

2012. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyem is 2 hos es egesz nap ordit ma....:(
2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos az enyém is ,de már 2 napja nem bírok vele,Semmi nem jó csak nyűglődik,én pedig kitartóan próbálkozom:D Szerintem ettől az időtől van...
2012. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Képzeljétek nálunk, ma én vagyok nyűgösebb. Ha tehetném egész nap aludnék, vagy ilyesmi. Mindenen nyűglődök. A kisfiam tök jól el van. Hála az égnek Apa már hazaért és most együtt vannak, én meg itt pihizek a gép előtt. Van ilyen is. :)
2012. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nálunk is ez van. A 6 hónapos kisfiam egész nap kiabál boldogan. Egyébként a felső fogai bujnak kifelé. De nem sír. Én meg egész nap csak ténfergek. Egyszerüen nem fogott a munka. Na majd holnap, talán!
2012. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposom van, ő is elég nyügös ma, alig aludt..Én is aludtam volna egész nap. :)
2012. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az amúgy haláli jó gyerekem 2 napja kicserélődött, semmi nem jó neki, mindenért sír, hisztizik, egész nap rajtam lógna, ha hagynám. 19 hónapos

Hozzá teszem 2 napja én sem csinálok semmit, egész nap aludnék

Ne is csodálkozzatok rajta tegnap előtt még majdhogynem klímát akartam kapcsolni az emeleten, olyan meleg volt, ma meg este be kellett kapcsolnom a klíma fűtő funkcióját fürdéshez, fektetéshez.

2012. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Képzeljétek a kisfiam ma 3/4 8-ig hagyott aludni. ( ilyen még nem volt ) Igazán rendes gyerek. Tudta, hogy anya tegnap fáradt volt és aludni akart. :)
2012. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor ma szerencséd volt:D az én lányom már fél 6-kor kukorékolt!
2012. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!