Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos kor után miért nem...

12 hónapos kor után miért nem ajánlott még a tehén tej?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet a Milumil-től, melyben ajándékoztak egy junior gyerekitalt. A mellékelt leírásban az áll, hogy gyermekemet 3 éves koráig ezzel itassam ne pedig tehéntejjel.

Szerintetek ez csak azért van, hogy vedd a Milumilt? Elég jó kis összeg, ha még 2 évig "csak" ezzel itatjuk a gyerekünket.

Mi baja lehet 1 év után az igazi tehéntejtől (nem bolti zacsis és dobozos).

Nagyszüleink, szüleink, sőt még mi is tejen nőttünk fel.


2012. szept. 14. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én pont nemrég beszéltem erről a védőnővel.Nekem nem mondta hogy egyáltalán ne adjak neki tejet de kihangsúlyozta hogy a tápszerben(gyerekital)sokkal több vitamin van mint a tejben.Mondjuk a bolti tejhez viszonyítva biztosan mert az sok tejet nem látott...De a rendes tehéntejben is lehetnek olyan anyagok amin a forralás nem segít,de ez attól is függ honnan van.3 tehenészetben dolgoztam és még most is láttam már sokmindent ami miatt én azért meggondolnám..De döntse el mindenki maga mit ad a gyerekének.
2012. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Már mi baja lenne?SEMMI!Ez a pénzről szól! Ja meg a nagy WHO!Miben van az üzlet?Le zsírozzuk a védőnőt kap egy-két promóciós ajándékot ,mindjárt mindenkinek a milumil-t ajánlja,mi meg naiv első gyerekes anyukák isszuk a szavait,mert hát ő biztos jobban tudja.Speciel én tehéntejen nőttem fel,sőt kompletten az egész családom,mert akkoriban nem volt tápszer csak az oriza,de azt sem tudta mindenki megvenni.

Én saját részemről ezt az egész tápszeres mizériát egy nagy kamunak tartom,hozzáteszem egy-két orvos is!Persze hogy mindenki azt ajánlja hisz lefizetik őket,téged meg úgy beszaratnak hogy a normális tehéntejjel mérgezed a gyereked hogy el is hiszed.És sokan még 2-3 évesen sem mernek tejet adni a gyereküknek,na ez már vicc!És sokkal több az allergiás megbetegedés mint régen.Én nem azt mondom hogy ne agyunk tápszert a gyereknek,de azért elgondolkodtató hogy mivel tömik az ember fejét.

2012. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!