Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sír egy "sírós baba"?

Mennyit sír egy "sírós baba"?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon sírós volt. Az első időkben (kb 3-4 hónapos koráig) reggeltől estig sírt, néha-néha kis szünetekkel megszakítva amikor aludt, de fél óráknál többet nem aludt napközben az első hónapokban. Tehát összesen olyan 8-10 órát/nap (ez nem vicc sajnos) Éjjel nem sírt szerencsére. Mostanában (fél éves a babám) nem mondanám sírósnak, de azért öltözésnél, ha fáradt vagy éhes vagy épp unatkozik akkor még mindig szokott sírni.
2012. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát úgy 12 órát tuti összességében 24 órára vetítve... az enyém annyit sírt.
2012. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de akkor is ha felvettétek?
2012. szept. 14. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
persze. Egy csöppségnek mindegy milyen testhelyzetben van, csak bömböl és bömböl és bömböl torkaszakadtából.
2012. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor is ha felvettem. Kb 2 hónapos korától volt az, hogy ha mászkáltam vele föl s le akkor ideig-óráig abbahagyta, de ez sem volt tartós megoldás. Az első 2 hónapot gyakorlatilag végigordította a kiságyában :-(
2012. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasfájós időszakban rengeteget sírt. A nappalt mindig végigordította :( Mindent kipróbáltam, de nem segített.

Most már "nagylány", 14 hónapos, de szerintem sírósabb az átlagnál. Ha valami nem úgy van ahogy akarja, ha unatkozik, ha nem tetszik neki valami, ha megijed... sír. Nincs olyan nap, hogy ne lenne sírás sajnos.

2012. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!