Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kaptátok meg?

Ti mikor kaptátok meg?

Figyelt kérdés

Most váltottam ki a dm-es bababónuszt. Azt hittem, kuponok is lesznek benne. Ehelyett csak babanapló,és termék minta. Ti mikor kaptátok meg a kuponjaitokat? (c&a, pelus, törlőkendő, stb...)

Köszi!!



2012. szept. 14. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem benne volt a zsákban!
2012. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A zsákban kellett volna lennie,ahogy az 1. is írta!!Én a helyedben visszamennék és reklamálnék.Nálunk nagyon kedvesek a DM-es lányok,biztosan segíteni fognak.
2012. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
basztikuli, már hogy menjek vissza? délután voltam a dm-ben, és már rég itthon vagyok... Azt hiszik, hogy lenyúltam... nem???Pedig ők nyúlták le, mert nem volt a zsákban!
2012. szept. 14. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én ma váltottam ki. Volt benne egy babanapló, Persil minta, egy mini Dove tusfürdő és 2 db 15%-os DM kupon. Semmi más.

2012. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt benne, mint a válaszolónak. Akkor most hogy van??
2012. szept. 14. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy azt fogják hinni,hogy lenyúltad.Nem hiszem,hogy valaki hobbiból járkálna azokért a kuponokért,hogy sumákoljon....szerintem ők sem fogják ezt gondolni.Akkor esetleg holnap elsétálsz és kedvesen megkérdezheted.Tuti nem harapják le a fejed. :)Én megpróbálnám.
2012. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a két 15%-os kupon volt benne.
2012. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Megváltozott a bababónuszos zsák tartalma kb 1-2 hónapja.Ami benne van termékminták babanapló és 2 db 15%-os végösszegkupon.De ha gondolod hívd fel az bababónuszosokat, vagy írj e-mailt de ezt fogják írni.A legelső kuponfüzet a 7-12 hós kuponfüzet.De akár a facebook oldalán is érdeklődhetsz.
2012. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen úgy van ahogy az utolsó válaszoló írta,megváltozott a csomag tartalma,már nincs 0-6hós kuponfüzet,helyette be kell érni a 2db 15%-os végösszegivel :(

Én mikor emailen keresztül beszéltem velük,azt mondták a sok visszaélés miatt.:(

2012. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kíváncsicska ***** válasza:
66%
Viszont van az infopulton kinyomtatható 0 pontér babás kuponok.Amiben általában egy pelusfajta bent van.Azokat 15% kedvezménnyel lehet megvásárolni és nem csak 1 db pelenkára lehet felhasználni.Most a Libero és a babylove pelenkára nyomtatható a kupon és 3 db a kinyomtatható mennyiség.
2012. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!