Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám Viburcol kúpot kapott...

Sumergo kérdése:

Babám Viburcol kúpot kapott este 7-kor, hogy nyugodtabb legyen az éjszakánk, mert fogzik. Kezd emelkedni a hője, ha lázas lesz adhatok neki Germicid C-t?

Figyelt kérdés
Ha adhatok, mikor? Most mértem, mert melegnek éreztem a homlokát, hónaljban 37,5 a hője. Azt tudom, hogy 38 alatt nem adok, de ha feljebb megy, adhatok neki a Viburcol "mellé" ?
2012. szept. 14. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, a Viburcol nem gyógyszer, viszont adhatsz neki újabb Viburcol kúpot is, elvileg az is segíthet levinni a hőt.

Remélem nem lázasodik be a Kicsid, nyugodt éjszakát kívánok!

2012. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A viburcol homeopátiás kúp, nyugodtan adhatod majd. Főleg így, hogy azért telik el idő a kettő között. Mi oltásnál mindig használunk viburcolt és néha sajnos lázcsillapítót is. De az orvosunk azt mondta, mehet mind a kettő.
2012. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, én is így gondoltam, de még a 10 hónap alatt nem volt hőemelkedése sem, most meg szenvedünk a fogakkal!! :-(
2012. szept. 14. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Kitartás :( Nekünk eddig kettő van, az áttörés éjszakáján kb. mindent adtunk szegénykémnek (Viburcol, Dentinox, Panadol, Noraminophenazoni).

Azt mondják a fogzástól nem lázasodhatnak be, hanem valamit ilyenkor összeszednek mellé. Ha van otthon Cebionod, adj neki pár cseppet (majd ha felébred, ezért ne keltsd fel :))


Jó éjt :)

1.

2012. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a 7. bújt ki ma, a 8. is lassan kibújik, már látni azt is az íny alatt. Eddig soha nem volt gond, lehet valamit benyalt még a fogzás mellé. :-(
2012. szept. 14. 22:22
 6/7 gabszem ***** válasza:
adhatsz, de óvatosan mert a Germicid-C-ben nyugtató is van. Nekünk a Nurofen szuszpenzió bevált mikor fogzott.
2012. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem semmi komoly és megússzátok a lázat is!

Próbálj pihenni (tudom-tudom...)


1.

2012. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!