Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert kap étkezésenk...

Mennyi tápszert kap étkezésenként a 2 hetes babátok?

Figyelt kérdés

Eddig 60 ml-t kapott, de úgy veszem észre, hogy kevés neki. A Lactogen tápszerre fogunk áttérni holnap és ott már 90 ml-t ír 1-2 hetes korban.

Légyszi kíméljenek meg az olyan válaszadók, hogy "miért nem szoptatok" stb...meg van az oka, az meg senkire nem tartozik!


2012. szept. 15. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány grammos a babád? Testsúly kg-onként 150ml a napi adag visszaosztva az étkezések számával. Ez az átlagos. Én is ezt vettem alapul,de láttam a fiamon,h még szívja az üres üvegből a levegőt. Kevertem neki többet a következő étkezésnél,amit általában meg is evett és elégedett volt. Viszont így már nem 3 órát bírt ki, hanem 4 -et. Így igazából növeltem az adagját,de csökkent az étkezések száma és a napi mennyiség nem emelkedett jelentősen. Mi most vagyunk 7 hetesek. Napi 5x eszik 120ml,de az utolsó 150ml így csak reggel 5-kor éhezik meg legközelebb.
2012. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!