Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszívó, vagy a...

Elektromos orrszívó, vagy a porszívós változat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk van mindkettő, a porszívós még sosem volt használva, ki sincs bontva. Elektromos, Pesztonka orrszívónk van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2012. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a porszívósat használjuk, ha kell. Teljesen kiszippantja, még az orrüreg mélyéről is. Nem ismerem az elektromosat, tehát abban nem tudok nyilatkozni.
2012. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van mindkettő. Pesztonka elektromos addig volt jó amíg pici volt, mert olyan pici volt az orrlyuka, hogy a porszívóst nem tudtuk használni, arra jó volt, hogy a piszkot kiszedjük az orrából. Most 10 hónapos a fiam és egy hete meg volt fázva, folyt az orra rendesen, az elektromos nem ért semmit, a porszívós sokkal jobb volt.
2012. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pici babánál elég az elektromos (sőt, akár még a "mezei" pumpás is), nagyobbaknál szerintem is kell a porszívós. (az sem olyan durva szerintem, mint amilyennek elsőre tűnik.)
2012. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag a csapra szerelhető orrszívót használom mindkét gyerekemnél, csendes, hatékony és bárhol ahol van csap tudom használni.
2012. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Porszívós, de nem porszívóval használom, mert az ugye nincs mindenhol kéznél, hanem szájjal szívom (nem megy semmi a számba:), olyan a kialakítása).
2012. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak a porszívós vált be. Ezen kívül a kézit és az elemeset próbáltuk, egyikkel sem voltam megelégedve.
2012. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tapasztalatokat! Vettem mind kettő fajta orrszívót, majd meglátom melyik válik be!
2012. szept. 17. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszi a lepontozást. Nem értem, miért baj, ha nekünk ez vált be?
2012. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!