Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam, hogy meddig...

Honnan tudjam, hogy meddig kell adni a homeós bogyókat a babámnak?

Figyelt kérdés
5 hónapos és alvászavarra kapja. Tudom, hogy addig kell, amíg a tünetek fenn állnak, de honnan tudjam, megvannak-e még? Adjam oda az egész dobozzal és várjam, hogy utána mi lesz?
2012. szept. 16. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Bocs az OFF -ért, de én ezt nem értem. Hogy lehet 5 hónaposan alvászavara egy babának. Ez miben nyilvánul meg?
2012. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg kéne tőle kérdezni, hogy miért van :) Éjféltől 10-20 percenként kelt és nem tudott vissza aludni.
2012. szept. 16. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg attól aki adta ezeket a bogyókat a babának. Vidd vissza a vizsgálatra ahol megállapították az alvászavart, gondolom akkor azt is meg tudják állapítani, ha már elmúlt!
2012. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ált van egy adagolás

pl:

1nap 5*5 golyó

2nap 4*5 golyó

3nap 3*5 golyó

stb

ha folyamatosan szedtünk valamit akkor napi 2*5 golyó volt 1 hétig majd szünet vagy heti 1*5 golyó


szal akit adta az mondja már el neked az adagolást


amúgy mi a szer neve???

2012. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aconitum 1x5
2012. szept. 16. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj,hogy doki írja fel ezeket a bogyókat. A gyógyszertárban is tudják,hogy melyik mire való.

Nekünk ugyan doki mondta,hogy mit vegyünk,de amit előtte a gyógyszertárban ajánlottak,sokkal jobb volt!

Ti mit szedtek?

Nálunk is van egy olyan,hogy éjjel fél 2-től nem igazán alszik.

2012. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Sedatif PC-t használunk a 18 hónaposunknál, most fog elfogyni a második dobozzal (napi 2x1-et kap), és kb. 1 hete érzem igazán a hatását. Tehát én sem tudom, hogy akkor most mi van, most abba lehet hagyni, vagy ha abbahagyom, akkor megint nem alszunk????
2012. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a napi 1*5 golyó teljesen jó esténként

ezt így hosszabb távon is szedheti

mivel kell neki 1-2 hét h hasson min 1 hónapig add neki

majd állj le 1 hétre vele h a hét végére megint ébredezik éjjel akkor folytasd


a gyógyszertárában nem tudják az adagolást és akár alkati szernek is adhatja a doki akkor meg pláne nem

2012. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!