Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni, hogy mitől...

Jenei Bernadett kérdése:

Tudnátok segíteni, hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az én kisfiam 8 hónapos és megfigyeltem,hogy néha amikor játszik illetve amikor örül valaminek néha köhög egyet de van amikor kettőt. Lehet-e attól ,hogy félre nyelheti a nyálát? Nincs légkondink, a lábán van zokni és 25 fok van a szobában. Éjszaka valamint evés közben sem köhög. Hideget nem ittunk. Valami ötlet? előre is köszönöm mindenkinek a választ.
2012. szept. 16. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja,mert tetszik neki.Az én kisfiam is csinálta ennyi idősen,direkt is és mindig nevet rajta.Most 10 hós,már nagyon megy neki,csak annyit mondok kuc-kuc és már produkálja is magát és ezerrel vigyorog hozzá.:)
2012. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen,tetszik neki ,az én kislányom ,is ezt csinálja pár hete, ő most 4 hónapos,nyugi nincs semmi baj
2012. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. szept. 16. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Én babám is van hogy köhög egyet-kettőt, de ő azért, mert olyankor félrenyeli a nyálát.
2012. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár az enyém még nincs 8 hós, így nem tudom akkor mik vannak, de olvastam, hogy van, hogy tetszik nekik és lehet hogy akkor jobban figyelsz rá stb. és ez tetszik neki. Ő sem hülye, tudja, hogy akkor nagyobb figyelmet kap, ha köhög. esetleg odamész akkor vagy ilyesmi. Az enyém is szokott köhögni és nincs semmi baja. Szerintem vagy a nyála, vagy mikor unatkozósan sír akkor szokott ilyesmit csinálni.
2012. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!