Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet légszomja egy 3...

DeAnn kérdése:

Mitől lehet légszomja egy 3 hetes babának?

Figyelt kérdés
Voltunk a gyerekorvosnál is, azt mondta, hogy semmi baja nincs, mert nem légszomja van, hanem csak olyan hangot ad ki..

2012. szept. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hiszel az orvosnak? Ha gondolod, menj el masik orvoshoz is, de szerintem nincs semmi baja a gyereknek.
2012. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is volt hasonló, és kiderült, hogy puha a gégefedele, és olyan volt, mintha nem kapna levegőt. Már voltam vele mindenhol, a gyerekorvos azt mondta, hogy náthás, a fül- orr- gégészeten, hogy az orrjáratai és garata tiszta volt, mire gyerekorvost váltottam, és ezt ő mondta. Nagyon sok gyermeknél van így, de ahogy nő, az keményedik, és egyik napról a másikra elmúlik. Csak a lényeg, hogy éjszaka is figyelgesd mikor alszik. Nálunk ugyanez 5 hetes korában volt. Pár hét alatt elmúlt. Ne aggódj, légy türelmes, de tartsd szemmel!
2012. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mi kisfiunknak is hasonló volt, voltam vele én is gyerekorvosnál, mert számomra ilyesztő hangokat adott ki. Mint aki nehezen veszi a levegőt, meg olyan is, mintha hirtelen kapkodna a levegőért. Azt mondta a gyerekorvos, hogy ez teljesen normális, mert az ilyen kicsi babáknak még nem egyenletes a légzése, gyakran ki is marad 1-1 levegővétel. De nem kell aggódni, nálunk kb 2 hónapos korára elmúlt.
2012. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi párologtatunk bár ez nem megoldás csakfélek hogy száraz levegő miatt lehet hogy nehezebben lélegzik

.

2012. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. szept. 17. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!