Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongástól való...

Gabszem kérdése:

Szeparációs szorongástól való alvászavarok mettől meddig tartottak Nálatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem volt,nagyon szépen megtanult aludni 6 hónaposan,azóta úgy alszik el,hogy fürdés után puszi,ölelés,elköszönés,néha mese be az ágyba teljesen jól alszik,amíg bent voltam még elaludt ha felébredt felsírt mert megijedt hova tűntem.
2012. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fiam is 4 hónapos korától egyedül elaludt, sose kelt éjjel, esetleg fogzáskor felsírt. Aztán jött a szep. sz., 8 hónaposan, akkor még nem volt vész, 1 hónap kb. vagy kevesebb is talán, de egyszerű volt, felkaptam, megnyugtattam, visszaraktam, aludt. A másfél éves szep. sz. már durvább volt. Sehogy sem akart visszaaludni. 2 hónapig tartott, 4-5-ször kelt éjjel, semmit nem kért, se víz, se tápszer, csak kellettem mellé. Ott kellett feküdnöm a kiságya mellett, csak úgy aludt el, még a mi nagyágyunkon sem. A férjem csak úgy volt jó neki, ha még simogatta is a rácson keresztül, de én ezt nem csináltam, mert nekem úgy soha nem aludt el, felébredt, ha abbahagytam. Remek volt, mondhatom, 2 hónapig a habtapin aludni mellette, de hát mindent a gyermekünkért. :) Épp venni akartunk már egy matracot a szobájába, amikor végre elmúlt.
2012. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 hónapos jelenleg, és 2 hónapig tartott. Mostanában már nem ébred 20 alkalommal, csak 1max 2 alkalommal. De gondolom lassan ezek is elmaradnak.

Húzós 2 hónapon vagyok túl :-)

2012. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 18 hónapos szeparációs szorongás volt gáz, bár szerencsére kb 2 hétig tartott. Úgy néz ki legalábbis, hogy túl vagyunk rajta. Nálunk annyiból állt, hogy a szobában kellett lennem, míg el nem aludt mélyen, (kb 5-10 perc) ha hamarabb ki akartam jönni, akkor egyből felpattant és üvöltött, mint akit nyúznak. Amint látta, hogy visszafordulok, már feküdt is vissza a helyére, hogy aludjon. :) Az utóbbi 2 napban már megint magától aludt el.
2012. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:08-as vagyok. Jól rászóltam. Egész éjjel ébredt, 30 percenként, sírt, csak akkor nyugodott meg ha átmentem, kivettem megnyugtattam.

Álmoooos vagyok!

2012. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!