Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy zajlik egy 2...

Nálatok hogy zajlik egy 2 éves gyermek fürdetése?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
7 kor engedek pancsi vizet belemegy pancsikal én melette a másikba lezuhanyzok megtörölközök odamegyek hozzá megfürdettem kiszedem a kádból megtörlöm és csupasz fenékkel végigszalad a szobákon és utána felöltöztetem
2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Fel8 korul mar ott topzodik a furdoszobaban. Beteszem a csuszasgatlos matracot a kadba (ikea) lapka dugot a lefolyora es indul a viz. O mar akkor ruhastol benn toporog a kadban! Alig birom levenni rola a maradek cuccot annyira varja a csobogo vizet. Aztan eloszedjuk a jatekokat, poharakat, flakonokat, allatokat esetleg autot amit be lehet vinni a kadba es jatszunk kozben megmosakszunk - van amikor o maga mossa magat. Mindig van keznel mosokendo ha a szemebe menne a viz - mert azt nagyon nem birjuk! Enekelunk nagyon sokat. Aztan mikor eleg volt akkor elpakoljuk a jatekokat, kicsavarjuk a mosokendot ami kozben a vizben vegezte, digot feltapasztjuk a falra es kijon a kadbol. Torolkozo es aztan meztelenkedes...
2012. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
7 körül a tesójával beülnek a kádba.Játszanak 10-15 percet.kiabálnak,énekelnek,aztán egyiket én másikat apa megmosdatja és irány öltözni.
2012. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fél nyolckor van fürdetés. Belenyomja a fürdetőt a kádba, miközben engedem a vizet, aztán jöhetnek a fürdőjátékok. Első pont pucumosás. Már magának húzza fel a bőrt, és próbálja pocsolni. Aztán tetőtől talpig átsúrolja magát, persze a maga módján, azért egy felnőttnek is kell segíteni. Utána jön a játék. Aztán kiadogatja a játékokat, fogat mos, majd mi neki. Lezárás az úszás. Aztán a könyörgés, hogy jöjjön már ki.
2012. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen!Miért kell lepontozni ki hogyan fürdeti a gyerekét?
2012. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!