Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti szobátokban alszik az...

A ti szobátokban alszik az újszülött babátok?

Figyelt kérdés
saját lakásba fogunk költözni és valószínűleg két egyforma kisebb szobánk lesz!úgy gondoltam,hogy ha nem férünk be 3-an a hálóba(kisággyal,pelnekázóval együtt),akkor a másik kisszobát berendezem csak babásnak és ott lesz a pici!csak még azt nem tudom,hogy vigyek-e be ágyat és aludjak vele egy szobában eleinte vagy ne?lesz bébiőrős légzésfigyelőnk,de nem tudom,hogyan csináljam...tanácsok?
2012. szept. 16. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2012. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem, első perctől a saját birodalmában alszik. Sosem volt gondunk.

Első naptól kezdve hajnali 1-kor kelt és hajnali 5-kor szopizni. Simán meghallottuk, hogy "reklamál".

Volt légzésfigyelőnk is, de szerencsére nem volt rá szükségünk, pedig az első 3 hónapban még a jövőhetet is kihányta. Akár szopott, akár 20 féle tápszert kapott.


A következő gyermek is a saját szobájába megy. Ebből nem engedek! :)

2012. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Mi együtt aludtunk úgy 6 hetes koráig aztán vittük át a gyerekszobába.De ennyi idő minimum kell ahhoz hogy elfogad van gyereked,összeszokjatok,szoptatás miatt is,meg hát kevés olyan anyukát ismerek akit nem viselt meg a szülés és egyből tudott pattani!Arról nem is beszélve hogy az elején 1,5 óránként eszik!(persze nem mindegyik de a java az igen.)

A nővéremék úgy oldották meg panelban hogy berendezték a kis szobát babaszobának napközben ott aludt éjjel meg a babakocsi mózesében mellettük.

2012. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és nem aggódtatok kicsit sem?szívem szerint én is külön szobácskába raknám,az legalább sajátja lenne,de első baba féltem kicsit még...
2012. szept. 16. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
A mellettünk lévő gyerekszobában alszik. Két hetesen hoztuk haza, azóta ott alszik külön, este fél9-től reggel 7-ig. El sem tudom képzelni, hogy egy szobában vagy akár egy ágyban aludjunk. A gyerekszoba és a hálószobánk is az emeleten van, ezért a bébiőr lent a nappaliban van bedugva állandóra. Ha fent vagyunk, halljuk, ha ő napközben fent alszik, mi meg lent, akkor jó a bébiőr.
2012. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Az én babám 2 kg sem volt, mikor hazahoztuk. Pont akkor aggódtam volna, ha mellettem alszik, hogy agyonnyomom... :) Egy szobában meg felesleges, mert közel van a másik szoba is, ajtó nyitva stb...
2012. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
A hálóban volt egy utazóágy, éjjel abban aludt, hogy könnyebben tudjam szoptatni. Meg volt saját szobája, kisággyal, ahol nappal aludt. Panellakás, egymás mellett volt a két kisszoba, még a szuszogása is áthallatszott volna, de én úgy voltam nyugodt, hogy az első 6 hétben ott van éjszaka mellettem.
2012. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
kislányom a mai napig az ágyunkvégébe alszik most 2 éves nekem igy volt jó .
2012. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképpen a mi szobánkba érkezik. Akármennyire frankók a légzésfigyelők és a bébiőrök, szeretem magam mellett tudni. Na meg nem mindegy, hogy nem kell rohangálni az éjszaka közepén a másik szobába, hanem itt van egy karnyújtásnyira. Hiszek abban, hogyha 9 hónapig velem szimbiózisban élt, akkor nem kéne rögtön kiszakítani mellőlem, hanem hagyjunk időt a leválásra. Na meg nálunk a párom akkor nézne rám csúnyán, ha át akarnám tenni a másik szobába rögtön :)
2012. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a saját kiságyába .ez még kimaradt az elözö mondatbol.
2012. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!