Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az hogy 7 hónapos...

Normális az hogy 7 hónapos babámnak nem vagyok különösebben kitüntetett személy? Mással is ugyanolyan jól elvan!

Figyelt kérdés
Soha nem volt olyan hogy azért sírt volna mert át akart volna jönni az én ölembe (amúgy sem marad meg nagyon ölben). Mindenkire mosoly szinte válogatás nélkül. Talán az apja az akire a legtöbbet mosolyog.
2012. szept. 18. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen, bár mi elég sokat vagyunk hétközben a nagyiknál, ezért elég korán megszokta őket is!

Nekem is rosszul esett, egészen addig, amikor kb. 7 hónapos lehetett és mentem érte anyuékhoz, mert elszaladtam bevásárolni és anya kezéből jönni akart hozzám. Sírt és nyújtotta a kezét.

Nems okszor csinálta, de azért jól esett.

Meg én ezzel úgy vagyok, hogy szerintem jobb,ha mindenkivel el van, minthogy csak veled. Később is egyszerűbb,ha pár órára ott tudod hagyni valakivel, amíg dolgod van!

2012. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet normális, nálunk olyan 10-11 hónapos korban jött a szeparációs szorongás (amikor már nem volt mindegy, hogy ki altatja..stb.), addig bárkinek odaadhattam, sőt, akár el is mehettem, elvolt :) Szerintem nagyban függ a baba személyiségétől is, és szerintem nincs miért aggódnod!
2012. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem csak te kellesz neki! Ez lenne az ideális minden babánál! Könnyebben fog majd az óvodai közösségbe is beilleszkedni.
2012. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónapos. Nekem is ilyen volt a fiam, én ennek örülök. De mostanában azért változik. Akit ismer ahhoz most is rögtön odamegy, de mára már kell neki egy kis barátkozási időszak. A nagyszülőket 3-4 hete látjuk, és pont a legutóbbi látogatásnál, nem akart apósomhoz az istennek sem odamenni, csak hozzám bújt, persze anyósom megjegyzést is tett, hogy mit csináltam vele hogy ilyen, na de ez nem ide tartozik. Szóval fog ő még változni, bár abban biztos vagyok, hogy nem lesz extra bújós az én fiam sem, sőt ha apa itthon van engem szó szerint le se sz...
2012. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kemoni válasza:
De különösen kitüntetett személy vagy neki, egészen pontosan az ő része. Még nem is tudja, hogy te meg ő két különböző ember vagytok, ezért teljesen természetes neki, hogy te vagy, mint ahogyan ő is van. Majd eljön az szeparációs szorongás időszaka, amikor rájön, hogy az édesanyja egy különálló ember, akkor le se tudod magadról vakarni. Olvass ennek utána és nyugodj meg, nincs semmi baj!
2012. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónaposom is ilyen. Majd visszasírjuk lehet :-)
2012. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11,5 hós a lányom, ő is elvan bárkivel, nem csak velem.
2012. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez ajándék, hidd el. az enyém most egy éves, és még az apja se kell neki, ha nincs jó kedve :)) durván kijött nála a szorongás. Az esetek nagy részében örülök,hogy ennyire kötődik, de néha jó lenne szusszanni kicsit. ha elő is jön nálatok, akkor se ess kétségbe, mert el fog ez is múlni, ha kialakult az ősbizalom :)
2012. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!