Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zuhanyozzátok le 5 hó...

Hogyan zuhanyozzátok le 5 hó körüli babátokat ha nagyon bekakilt?

Figyelt kérdés
Ma a kislányom nagyon bekakilt, utána gyorsan hasra fordult, szóval az eredmény magáért beszélt. :) Bevittem a fürdőbe (kádas zuhanykabinunk van). Beálltam vele én is a kádba, de majdnem vizesebb voltam mint ő, mire beállítottam a meleg vizet. :S Mi ennek a praktikája? :) (mosdóban csak alatt nem tudom, mert kicsi a csap, és nem fér alá...). Köszi a tanácsokat!

2012. szept. 18. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én térdelek a kád mellett és úgy tartom a lányom. Vagy is tartottam mert most már majdnem két éves.

Ugyan úgy fogtam mint ha a kis kádba fürdettem volna. Bár ha kádatok van én abba engedtem volna vizet és úgy fürdettem volna meg.

2012. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a mosdókagylóba tartottam, mert nekünk sem fér alá a csapnak teljesen. És bő vízzel lemostam a "problémás területeket". Úgy fogtam mint mikor a kádjában kellett tartanom hassal lefelé. Lényegében úgy nézett ki mintha beletérdelt volna a kagylóba. Bocsi ha nem érthetően írtam :)
2012. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. A mosdóba félek beletenni, olyan hideg hogy belefagyna szegénykém, a térdelős nem rossz ötlet, csak mivel kabinos kádunk van elég magas, de valahogy csak rájövök a praktikára, mert tényleg csöpögött rólam a víz miután kiszálltunk. :D
2012. szept. 18. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Lavór? Műanyag kád?

Keresztlánykám 3 éves, de sajnos még bekakil. A múltkor épp a kertben voltunk, amikor ez történt, és szép idő volt. Fogtuk, és beleültettük egy lavór langyos vízbe. Kicsikkel is meg lehet csinálni, gondolom. Én műanyag kádban fürösztöm a babámat.

2012. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én úgy ültettem bele a mosdóba mint ha bidé lenne :D

tehát a lábai kint lógtak, a hóna alatt átkaroltam az egyik kezemmel, így tartottam, a másikkal meg locsoltam rá a vizet :)

2012. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetes a babám és kétszer kakilt be így, ahogy a lányod is. :) Pont ma történt meg másodszor. Mivel nem volt kedvem nagy kádazni, fogtam, behoztam egy lavór vizet és megmostam a kis fenekét. :)
2012. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!