Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fürdessük a babát?

Mikor fürdessük a babát?

Figyelt kérdés
Mi délelőtt fürdetjük a picit, mivel a párom 13:00-tól dolgozik este 22-ig, de van hogy tovább... Kinek mi a véleménye erről?

2012. szept. 18. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az első fiamat szigorúan este fürdettük.

A kicsit pedig általában reggel. Akkor volt rá idő. vagyis olyan idő amit könnyebben be lehetett iktatni a napirendjébe. Amíg nem mászik addig nem koszolja össze magát :)

2012. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi este fürdetünk, ez az esti rutin része, így hamar megtanulták, hogy este alszunk, nincs játék. Persze míg picik voltak, addig este szopiztak, de hamar elhagyták.
2012. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mi este fél 7-kor fürdetjük a gyerekeket, születéstől, nagyon ritkán térünk el még ma is (2 és 5 évesek).


Vélemény: Ha akkor, akkor, szerintem nem gon.

2012. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi, szerintem is mindegy, de később nagyon fontos volt nálunk az esti fürdés, mert onnan tudták, hogy utána jön az alvás.
2012. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sztem fontosabb a napirendre szoktatás,mint h apuka is ott legyen. a későbbiekre nézve mindenképp
2012. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen szeretném majd átszoktatni az esti fürdetésre, csak nem tudom mikortól lesz az fontos, este fürödjünk.

Azért is fürdünk délelőtt, mert a kórházban is akkor fürdettük és aztán itthon is, hogy legyen segítségem.

Megvan amúgy a megszokott napirendje és éjszaka is szépen alszik. (Kb.1-1,5hónapos kora óta)

2012. szept. 18. 14:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikortól kellene este fürdetni? És hogyan szokjunk át? Mert gondolom borul az egész napi program. :(
2012. szept. 18. 14:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szerintem bőven elég lesz ha már csúszik-mászik. Nekünk egyáltalán nem borította fel a napirendet és nem okozott gondot a későbbiekben.
2012. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
milyen segítség kell 1 gyereknél? bocsi tényleg nem kötekszem,csak nem értem.. na mind1. egyszerűen kihagyod a fürdetést délelőtt. este mikor van vacsi és fektetés? vacsi után füdrés,azután megy az ágyikóba. ha még nagyon kicsi,akkor te alakítsad ki az estét. ha tudod h esténként pl 8kor szopizik,akkor utána. de a legjobb ha a vacsi-fürdés-elalvás megtörténik 6 és 9 között valamikor. ez azért is jó mert később a 8-9 órai elalvást jó belőni-bölcsinél,ovinál de egyébként is nagy segítség ha így alszik el este
2012. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi! :)
2012. szept. 18. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!