Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyermekem ordít...

Csak az én gyermekem ordít egész álló nap?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok idegileg,fizikailag,mindenhogyan. :(

Kisfiam 7 hónapos múlt és állandó jelleggel kiborít.Reggel 6 körül kel és kb. fél óra múlva már ordít.Sosem jó neki semmi:ha ölben van az a baj,ha lerakom az.Nem játszik el egyedül magának,de ha benn vagyok vele és próbálom lefoglalni akkor azért ordít.Hisztizik mindenért,etetni képtelenség.

Nem nyavalygásból írom,de ez már borzasztó!!!Egész nap csak a gyereksírást hallgatom és semmit,de szó szerint semmit,nem tudok csinálni tőle és vele. A séták sem egyszerűek,nincs el a babakocsiban sem 20 percen túl.

Napközben nem sokat alszik:2-3 alkalommal kb. fél-1 órát és ennyi.Aztán felkel és kezdődik előről.Nem éhes,nem jön a foga,nem beteg,tiszta a pelus...és gyakorlatilag már minden opciót kilőttem hogy miért lehet ez.

Persze ha az apja van vele,vígan elvan a járókában is,akár 10-20 percet; de amint meglát már ordít is.Sőt elég,ha csak a hangomat meghallja.

És ez már születése óta így megy.

Kérlek adjatok valami tanácsot,mert úgy érzem megbolondulok. Lehet jönnek majd a leszóló kommentek...én azoknak előre üzenném,hogy aki nem élt ebben hónapokon át,annak fogalma sincs arról milyen ez.

IMÁDOM a kisfiamat,az életemet odaadnám érte,de emberből vagyok és végesek a képességeim.

Másnak is van ilyen komplikált babája? Ők hogyan csinálják, hogy nem golyóznak be??!! :(


2012. szept. 19. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Persze ha az apja van vele,vígan elvan a járókában is,akár 10-20 percet; de amint meglát már ordít is.Sőt elég,ha csak a hangomat meghallja. "


akkor cserélj apukával. menj kicsit el fél napra ha nem szoptatod fújd ki magad lógj a csajokkal kapcsolj ki . lehet a feszkót is megérzi nagyon érzékenyek még.


a nem jön a foga- ra nem vennék mérget . tud fájni nekik amikor még nem is látszik hogy jön a fogacska. lehet hogy általában véve nyügös sok a front is mostanában.

2012. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

jó de azt mondja az Édesanya, hogy születésétől fogva ordít....

attól még most lehet a foga.

Nagyon sajnálom, hogy ez van veled, sajnos nincsen ötletem, mert nálunk minden oké, csak azért írtam, hogy eszembe sem jutott nekem ítélkezni, vagy lehúzni, és kitartást kívánok.


(volt egy korábbi kérdés, ott már az anyuka odáig elment gondolatilag, hogy beteszi bölcsibe, mert annyira ki volt akadva. valahogy próbálj meg pihenni basszus )

2012. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen vagyok az 5és fél hónapos lányommal! Ha lerakom a kiságyba egy negyed órát nézelődik, aztán megunja. Lerakom a játszószőnyegére játszani, körbe rakom játékokkal, egy ideig elvan aztán azt is megunja. Az kell neki hogy mindig legyen körülötte valaki. Sokat sír mostanában ő is, mondjuk neki most jön a foga alul. Babakocsiban szintén nem marad el, max. fél órát, pedig eleinte nagyokat aludt benne. Nem tudom hogy szoktassam rá arra, hogy egyedül is ellegyen!? És hát igen nekem is eléggé fárasztó, mind szellemileg, mind fizikailag...
2012. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!Azt pedig főleg,hogy nem ordítottátok le a hajam.

Ha csak 2-3 hónapja lenne ez az állapot én is mindenképpen a fogára gondolnék,de tényleg születése óta ilyen baba.

Egy pillanatra sem jutott eszembe,hogy beadjam bölcsibe, mindezek ellenére sem, mert végtelenül szeretem és szeretnék jó édesanyja lenni. Hiszem,hogy neki ilyen pici korban még otthon van a helye.

Csak próbálnék valami ésszerű megoldást mert tényleg nagyon kivagyok már.Én mindent,de esküszöm mindent megpróbáltam már,de semmi nem jó neki.

Talán akkor javulna a helyzet kissé,ha elindul és oda megy ahova ő akar...csak hát ugye akkortól pedig már komoly veszélyforrások elé nézünk.De talán ha nem lenne ennyire "kötött"...nem tudom.

Kedves Utolsó! Ezek szerint akkor nem mi vagyunk az egyetlenek ezzel így a Földön! :S

2012. szept. 19. 10:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül hasonló korú babás barátnőd,szomszédod?
2012. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Én is abban bízom, ha már elkezd mászni, meg majd menni, akkor majd több szabadidőm lesz tőle :)

2012. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De van,csak náluk sincs az, ami nálunk. :( Ezért is tettem fel a kérdést.
2012. szept. 19. 11:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem hogy van e mert esetleg átmehetnétek hozzájuk vagy ők hozzátok.Hátha lefoglalja a másik baba és esetleg"tanulhatna"a másik babától.
2012. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor ilyen a helyzet... Dupla adag magnézium és egy kalciumpezsitabi. De túlélésre játszom én is, szinte minden nap :(

Van aki azt mondja, hogy csak "többemberes baba", de szerintem három is kevés lenne.


Remélem kinövik.

2012. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen volt de ő hat hós korában abbahagyta, megértelek voltak napok mikor 8-10 órát megállás nélkül sírt már orvost akartam hívni de ő hasfájós volt, aztán nagy nehezen rájöttem hogy a lába fáj nagyon nagy növésű hirtelen nőtt most is akkora mint a 3-4 évesek pedig csak kettő múlt.Iszonyat kimerítő hogy az ember nem tud segíteni mert akármit próbáltam ő csak sírt tovább,néztem az andalgó kismamákat akik tologatták az alvó gyereket az enyém meg a babakocsiban se maradt meg..nem volt könnyű barátaink mai napig emlegetik hogy nem tudtak minket úgy felívni telefonon hogy ne ordítson a gyerek a háttérben:) 11 hónapos volt mikor fellélegeztem akkor jött a járkálás esés-bukás és társai de sokkal jobb volt:) De én újra kismama vagyok ráadásul kettő baba jön úgyhogy kezdem előlröl nem vagyok normális:) tanácsot nem nagyon tudok adni mert én sem jöttem rá az állandó ordítás okára masszírozgatással, szórakoztatással ideig-óráig elhallgatott csak az idő múlása segit sajnos.
2012. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!