Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenese van a kisfiamnak?...

Hasmenese van a kisfiamnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kisfiam 21 honapos es kb. egy hete napi 3-4-5 alkalommal van szeklete. Altalaban miutan evett akkor van szeklete. Elso ket nap tobb volt es hig volt most mar van tartalma is a szekletenek. Amugy nem kedvetlen sot eszik normalisan, iszik is eleg sok folyadekot. Mar probaltam adtam neki hasfogot igaz csak ket napig de semmi nem valtozott. Szerintetek hasmenese van?
2012. szept. 19. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hete??? És még nem vitted orvoshoz???!!!

Hasfogót pedig csak orvosi utasításra szabad adni, hiába lehet vény nélkül kapni. Ha nem jön ki, aminek ki kell jönni, bent okozhat gyulladást, ami nagyobb probléma, mint a hasmenés.

Viszont: ha már 1 hete tart (és evés után rögtön kijön, vagyis nem marad meg benne a kaja!!!), akkor kötelező orvoshoz fordulni!!!

2012. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beszeltem dokival csak nem vizsgalta meg, o is a hasfogot tanacsolta. Azt mondtak nem kell aggodni.
2012. szept. 19. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
meglehet hogy a fogatol van? ha nem egy hét után ujra doki széntabeltta illeve Hipp sárgarépa lé és diéta
2012. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
HAt az meglehet mert csak 10 fogunk van es aprilistol nem jott ki uj.
2012. szept. 19. 10:46
 5/7 Burgine válasza:
én tuti megint elvinném dokihoz de lehet h jön a foga de akkor is a doki nem mondhatja azt egy hét után h nyugi nem baj majd elmúlik?? pont az ilyen orvosok miatt van a sok baj a babákkal. már bocsi de elég gáz ha a dokid nem vizsgálja meg rendesen de ez az én véleményem.
2012. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor kórházba került a fiam,nagyon leteremtettek,h hasfogót adtunk. Virusnak /baktériumnak ki kell jönni,nem szabad megfogni Orvos felelőtlen h vizsgálat nélkül mond ilyeneket.
2012. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Burgine válasza:
abszolut igazat adok az utcsó kommenthez. én is ezt mondom h az ilyen ember miért gyerekorvos?
2012. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!