Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babátok mennyit...

6 hetes babátok mennyit eszik, és naponta hányszor, milyen időközönként? Éjjel felébred enni, vagy már végigalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Légyszi, kíméljetek meg az igény szerinti szoptatós válaszoktól, sajnos nem elég neki a tejem, és pótolni kell tápszerrel. Köszönöm a nem beszólós válaszokat!
2012. szept. 19. 10:40
 1/4 Burgine válasza:
Szia! én 4hetes kora óta tápszert adok neki akkor kb 80-90ml ivott de a babád tudja mennyire van szüksége ami nem kell neki azt úgy is kilöki a nyelvével. ha cicizni akarsz én úgy csináltam h egy étkezésnél egyik cicin volt kb 5-10percig utána lemértem h mennyit evett belöle és a maradékot pótoltam tápszerrel. a dobozon rajt van h mennyit kell ennie egy étkezéskor a babának. ha ciciböl eszik pl 30-at akkor pótold amennyit kell táspzerrel. az én lányom 5hónapos a mai napig fel kell enni hajnalba enni. igazából ezt a baba tudja h fel akar e kelni vagy nem te semmi esetre se keltsed fel sztem. lehet h ha igy vegyesen adod neki nem is fogja igényelni h 3ó adjál neki enni mert a tápszer elég laktató. de ahogy te szeretnéd én hallgatam a védönömre és napközbe pontosan tartottam a 3órát sose kérte akkor folyamatosan dobtam ki a tápszert meg állandóan vissza bukot.
2012. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én babám már 3 hónapos, de 6 hetesen is 5x evett egy nap. Általában megette az adagját vagy többet is 5 részre szétosztva. Az utolsót este fél9 körül és utána reggel 7-ig alszik. Elejétől kezdve alszik éjszaka, nem is lehetett ébreszteni, szóval hagytam. Ez kb úgy 3 óránként jön ki vagy 3,5 óra. De lehet úgy is, hogy reggel meg este többet adsz neki, napközben meg kevesebbet.
2012. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hetesen az én babám etetése így nézett ki:

6,10,14,18 órakor 120ml 21-22 óra: 150ml ,éjjel alszik.

most 7 hetesen úgy láttam,h kevés a 120ml,szívta az üres üveget még,így emeltem 150re,van h 10ml megmarad,kitolja a nyelvével.

2012. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám 7x eszik egy nap, a súlyának elvileg megfelelő mennyiséget (védőnőtől van a képlet), éjjel egyszer kel. De úgy látom, kezd kevés lenni neki az adag és nem tudom, hogy emeljem-e. A védőnő azt mondta nem szabad túletetni, tartsam a testsúlykg x 150 g-ot naponta.
2012. szept. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!