Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Scamp ruhák jó...

Anyukák, Scamp ruhák jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Melegítőt vennék a gyerekeimnek, de nem volt még ilyenünk, csak body, azok nagyon jók voltak. Véleményeket várnék!
2012. szept. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom ezek az újabbak milyenek, nekem a lányomnak vettem új melegítőnacit anno 2 éve az a fajta volt aminek alul passzés a szára. A fazonja miatt a 80-as nacit 80 as méretűnktől egészen 92-ig tudtuk hordani mondhatom sokat mostam és nagyon szép állapotúak voltak még mindig! A mintájuk is (virág) szép és sértetlen maradt!! Az újabbak nem tudom milyenek én rosszat még nem hallottam róluk, nemrég ismét bodyt vettem náluk (azok is hihetetlen jó minőségűek nekem mondjuk azok valamiért annyiért nem tetszenek külsőre de a minőségük nagyon jó az biztos) Zoknit is vettem náluk azzal is elégedett vagyok, az olcsó is!
2012. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig az összes scamp ruhánkkal (body, zokni, melegítőnadrág) maximálisan elégedett vagyok. Egyáltalán nem kopnak, nem bolyhosodnak, a minta sem kopik meg rajtuk, szóval nagyon jók. A melegítőnaci is nagyon kényelmes.
2012. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akkor én rontok el valamit. De nekünk mindegyikről kopik a minta. Bolyhosak is. Pedig nincsenek agyon használva, újonnan vettem őket és vasalni is szoktam. Akkor nem is értem mit csinálok rosszul. :( Én nem vagyok velük megelégedve.
2012. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jók.A minta nem kopik,nem jön le,nem bolyhosodik,nem nyúlik, olyan az állapotuk,mint mikor megvettem őket,sőt az öcsémtől örököltek is remek állapotban vannak, a Scamp és a H&M-es ruhák nagyon bírják a strapát a mosást semmi bajuk évek múlva sem.

Kedves utolsó fordítsd ki vasalás és mosás előtt és 40foknál ne mosd többel,mert az árt a babruhák többségének.

2012. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk csak bodyk vannak,de teljesen jók,sokat hordta a lányom és meg se látszik,a minták sem fakulnak.
2012. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Akkor tudom hol rontottam el. Sosem fordítom ki és mindent 70 fokon mosok! :) Akkor amit ez után veszek úgy mosom. Ki próbálom.
2012. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, így most már bátran veszek mindkettőnek.

Nem találtam sehol jó melegítőket, a kínais egy mosás után olyan mintha hónapok óta használnánk, ezek meg ráadásul olcsóbbak is. :))

2012. szept. 21. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!