Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzi/érezte azt hogy...

Más is érzi/érezte azt hogy már nem bírja tovább? Annyira fáradt vagyok, fiam 1 éves lesz nemsokára de olyan hisztis. Minden nap nyűg. Mikor lesz jobb a helyzet? Csak én érzem ezt? Van hogy már sírok, olykor annyira ki vagyok.

Figyelt kérdés
Párommal keveset találkozunk, ő melózik én meg a szüleimnél vagyok, néha megyünk hozzá... 24 éves anya
2012. szept. 19. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a párom legfőbb segítségem és vigaszom. Nem tudom, egyedül hogy csinálnám :-)


Mikor fogtok tudni együtt élni?

2012. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Légy erős, és hisztiről még most az elején próbáld leszoktatni,próbáld kordában tartani.

Foglakozz, játsz vele sokat.Ha van a közeletekben ilyen baba-mama klub menjetek. Ha megoldható, néha egy egy órára hagyd ott a szüleidnél, és szellőztesd ki a fejed,vagy csak pihenj egyet.

2012. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi :-)

Fel fog nőni.

A hiszit következetesen kell kezelni, a gyerek érzi, hogy ideges vagy, és fáradt. Ne engedj neki, idővel leszokik róla.

Mikor hisztizik, neked, vagy másnak is? Figyeld, meg, milyen helyzetekre reagál úgy. Fogadjunk, amikor apa hazaér...


Próbáld meg enéha gy-egy napra lepasszolni a szüleidnek, és te mentj el barátnővel, vásárolni, sétálni, uszodába, bármit, csak kapcsolj ki.

2012. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogyan szoktassam le a hisztiről? Egyik percben nevet, másik percben meg nekiáll sírni. Kiságyba is ha berakom már üvölt is. Még most kezdett mászni.. Nem bírom már el cipelni állandóan, a másik meg az, hogy úgy etetem, hogy az ölemben tartom a mikrónál, mert csak úgy eszik ha elvonja vmi a figyelmét. :-(


Lehet még javítani rajta?


Hogy csináljam? adjatok tanácsokat!!!


Páromnál bármikor ott lehetnénk, de késő estig melózik, hazaér, fáradt... Nem akarjuk még zavarni... Muszáj neki sok meló a svájci frankos hitel miatt........

2012. szept. 19. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Á, én pont ugyanígy voltam. Az én fiam is egy hisztimasina lett az egy éves szülinapja elôtt egy hónappal (jó, kánikula is volt, az is betett. Nekem is). Minden áldott nap nyafogott. Nem hisztizett, csak az az állandó nyígás. Soha, sehol, semmi nem volt jó neki. Pedig elôtte nem volt ilyen. Én sem voltam épp a legkisimultabb, meleg volt, éjszaka nem aludtunk rendesen, a lakásban nem lehetett megmaradni, az utcán majd megsültünk. Szerintem egymást húztuk idegileg. Volt, hogy sírógörcsöt kaptam, és felhívtam sírva a férjem, hogy munka után jöjjön a játszóre, és vigye el a gyereket valahova, mert én nem bírom.

Na de hogy biztassalak is. Most 14 hónapos, egy cukigyerek, jön megy, mesekönyvet lapozgat, tanul, egyre okosabb, egyre ügyesebb, és NEM NYÍG (csak ha fáradt). Jókedvû, vigyogós, barátságos, bújos kiskrapek, egy nagy huncuthuligán - amilyen volt :) Nekünk onnantól lett sokkal jobb, hogy 12,5 hónaposan elkezdett járni.

2012. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, simán lehet a,úgy, jogy szeparációs szorongás is benne van!
2012. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 18 hónapos, ő is rengeteget tud hisztizni. A következetesség nagyon fontos, ha egyszer valamire azt mondod, hogy nem, akkor amellett ki kell tartani, és nem szabad megengedni. Tudom, hogy borzasztó nehéz, de ne alakíts ki nála rossz szokásokat, úgy eteted, hogy közben az öledben van és a mikrót nézi, szerintem ez nem jó. Ne erőltesd az evést, annyit eszik, hogy ne haljon éhen, de szokja meg, akkor kap enni, ha rendesen leül, vagy nem eszik. Én megértelek, borzasztó fárasztó, de valamit tenned kell, mert csak rosszabbodik a helyzet, ha most nem kezeled jól, akkor utána nagyon nehéz. Kitartást és sok erőt kívánok Neked.
2012. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat és a bíztatást!
2012. szept. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!