Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az unokahúgom másfél hetes és...

Az unokahúgom másfél hetes és tanácsokat szeretnék kérni, különböző játékokra, amikor már nagyobbacska lesz?

Figyelt kérdés
Ezek szórakoztató és -ha pár éves lesz akkor már- készségfejlesztő játékokat ölelnek fel :)

2012. szept. 19. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én anyumtól kaptam egy nagyon jó magyar, pedagógus által irt könyvet: Anya tanits engem.Ilyen kis kortól vannak benne napi 5-10 perces kis foglalkozások...Mittomén tegyél szines szalagot az ágya szélére odakötve hogy lássa a szneket,adjál neki műanyagot,fémet(Pl kanál) hog ismerkedjen az anyagokkal.Meg ilyesmi... Már ilyen kis korra nem emlékszem,mert már 2 éves a lányom.De van benne mozgásos gyakorlat,meg szöveges is. Meg leirja hogy nagyjából mit kell tudnia... Most hogy nagyobb pl csinálj vele sólisztgyurmát,gyüjts magokat nézd meg a fűszálakat..Szóval egy nayon aranos kis könyv.Kb 2ezer ft,de neten is fent van pdf-ben.. Piros keretes boritója van.
2012. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mail címet és küldöm az Anya taníts engem c. könyvet pdf-ben. Én megnéztem ugyan, de nem tanítottam ebből soha.
2012. szept. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!