Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ne legyen kevesebb a tejem?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mitől függ. De ami tuti, sokat kell inni. Nagyon. Napi 4-5 litert iszok. Az elején nem nagyon bírtam, de úgy hozzászoktam, hogy állandóan szomjas vagyok. Egyél rendszeresen, egészségesen. Amíg pici a baba, hajlamosak az anyukák nem enni. Nincs rá idő, nem hagy a babó. Figyelj erre oda.

A többiek talán több tanácsot tudnak adni.

Ja és ajánlom a Milupa szopis granulátumos teáját. Rosszat nem csinálsz és szerintem finom is. Nekem érezhetően nőtt tőle a tejem.

2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze semmi fogyókúra, megerőltető edzés...
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kello mennyisegu folyadek, alvas, es gyakori szoptatas, vagy fejes es probalj meg minimalisat idegeskedni. Tapasztalatom szerint ha ez megvan akkor nincs gond, viszont ha valamelyik nem teljesul, akkor bizony szehetsz barmit, kevesebb lesz a tej

A gyakori szoptatas, fejesen a novekedesi ugrasra ertettem, kulonben eleg amit a baba szopizik, nem szukseges fejni

2012. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló tapasztalatai az én tapasztalataim is :)


Sok folyadék, pihenés - alvás, igény szerinti szoptatás! Még fejni sem kell :)


No stressz!!!!

2012. szept. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kiki01 ***** válasza:
A legfontosabb a gyakori szoptatás, ahogy a baba igényli. A folyadékbevitel a második, aztán jön a megfelelő minőségű kaja és a stresszmentes élet. Legalábbis nálunk. Sok sikert Nektek is!
2012. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!