Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtatok kókuszpólyát?...

Ti használtatok kókuszpólyát? Érdemes? Előnyök? Hátrányok? 27 hkm

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem használtam pólyát. Nem szerettem, engem zavart. Persze tudom nagyon sok előnye van. Szerintem felesleges dolog a drága pólya. Talán 6 hétig tudod bele tuszkolni. Ha valaki tud adni kölcsön vagy ajándékba sima, vagy akármilyen, akkor fogadd el. De drága pénzért ne vegyél. Annyival előnyösebb amúgy, hogy anti allergén. De fognak írni mindent, mert valaki használ, valaki nem. :)
2012. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem sima pólyám volt,de kb a funkció ugyanaz lehet,szerettem kb 4 hétig használtuk,

könnyebb volt szoptatni,altatni is,az ölelőreflex miatt nyugodtabban aludt benne

és a rokonok is könnyebben tudták fogni és én is nyugodtabban adtam oda benne később is pl az idős dédinek :)

2012. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én vettem kókuszpólyát, de utólag kiderült, hogy feleslegesen. Szívesebben fogtam "közvetlenül" a babát. Mindenki mondta, hogy majd meg sem merem fogni, apukája meg pláne nem, mert olyan kis törékeny egy újszülött. Hát nekünk nem volt ilyen problémánk, pedig elég picike babám volt :)

Talán egyszer használtuk, amikor apukám először tartogatta.

Szerintem ne vedd meg előre, ha majd meglesz a baba, és úgy érzed, hogy szükség van rá, akkor majd megveszed, vagy megkérsz valakit, hogy vegye meg neked.

2012. szept. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kölcsön kértem a régi fajtát és nagyon szerettem. Mikor a vendégek, dédik akarták megfogni, jó volt hogy abban volt, mert egyik másik idősebb asszony, aki több gyereket nevelt fel, iszonyat szerencsétlen volt. Nem örültem volna ha pólya nélkül nyeklik nyaklik a kislányom a kezükben. Nem akartam ezzel megbántani senkit, de sajnos ahogy öregszik az ember, biztos elfelejti, hogy milyen egy újszülött. Szerintem a kislányom is szerette, mert 3 napos kora óta átalussza az éjszakát. Lehet nem emiatt, hanem amúgy is jó alvókája van, de szerintem sokat számít. Én semmi káros hatását nem látok, csak pozitívat. De azért nem vennék meg egy drága pólyát. Kérj kölcsön, vagy vegyél használtat. A használt sem agyonra használt, hiszen max 2-3 hónapos korig tudja valaki használni.
2012. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem és bizony az első napokban, hetekben nagyon jól jött.Nem mondom, hogy mindig abban volt, de pl ha jöttek látogatni, akkor inkább beletettem abba és biztonságosabban meg tudta fogni bárki. Azért vettem kókuszpólyát, mert utána ha kiveszem a betétet belőle, akkor játszószőnyegnek is jó, vagy a babakocsiba takaróként. Nem is volt drága, 3500 Ft, pláne így, hogy többfunkciós.
2012. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem, hogy hol vetted? És milyen volt pontosan?
2012. szept. 20. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt kókusz és hagyományos pólyán is. Szerintem mindkettő jó, bár inkább szerettem anélkül fogni a kis drágámat, de az biztos, hogy a kis gerincének jót tesz, akármelyiket is használod.

Nekem a kókuszpólya akkor is jól jött, amikor volt a kicsimnek egy olyan időszaka amikor elaludt cicin, aztán ha pólya nélkül tettem be a kiságyba, akkor egyből felébredt, ha viszont ebben a pólyában volt, akkor szépen le tudtam tenni, nem ébredt fel soha.

2012. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: A Bippában vettem, akkor akciósan volt annyi, most néztem, most 4500 Ft. De találtam egy oldalt, ahol 3500: [link]
2012. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál, kedves 5-ös:)Jópofa pólyák vannak a minimanón!
2012. szept. 20. 16:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2012. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!