Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akit tejmentes diétára fogtak...

Akit tejmentes diétára fogtak tejfehérje érzékenység miatt annak mennyi idő múlva multak el a tünetei?

Figyelt kérdés
négy hónapos a kisfiam nagyon nehezen kakil szorulásos az orvos szerint lehet attól..

2012. szept. 20. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! nálunk kb. három nap múlva már elmúltak, de pont az ellenkezője volt, hasmenése volt és vér is volt benne. három hetes volt a lányom akkor.
2012. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia!én is furcsállom a dolgot mert úgy tudtam inkább hasmenéssel jár!plussz a kisfiúnak nem kemény a széklete csak nem tudja kinyomni!
2012. szept. 22. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
az bizti, hogy lehet tejfehérje allergia tünete a székrekedés is. az étrendje még nem befolyásolja, mert gondolom még csak tápszert eszik vagy szopizik, tehát attól nem lehet. viszont én pont azért kezdtem el hamar a hozzátáplálást a védőnő tanácsára, mert ennyi idősen a lányomnak is volt ilyen gondja, pedig akkor már javában tejfehérjementes diétán volt. üveges gyümölcsös bébidesszertet kezdtem el adni neki kb. négy és fél hónapos korában, mindig csak keveset és aztán helyre állt a dolog.
2012. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Náál válasza:
Az én kisfiamnak is székrekedése, hasfájása volt és tejfehérje allergiát véltek mögötte az orvosok 2 hónapos korában. Milupa Pregomin tápszert kaptunk emiatt és minden nap fél ampulla Normaflort kellett adnom neki. Ez kicsit javított a helyzeten, de nem váltotta meg a világot. Ezután 2 naponta rendszeresen kakilt magától, de a hasfájás maradt. Nálunk is a hozzátáplálás, a gyümölcsök voltak a következő lépcső, akkor sokat javult a kakilás, hasfájás 8 hónaposan múlt el.
2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlszokat!már négy napja tartjuk a diétât de nincs vàltozàs egyébként a hasa nem fàj.félek nàlunk az a gond rászokott a szélcsőre igaz a doki azt mondja az nem lehet!nekem mégis ugy tűnik amikor ingert érez nagy hiszti és jön a szélcső.legalàbbis eddig most meg màr csak jò idegek kellenek.csak ràjön előbb utòbb hogy hogy kell!csak hàt a szìvem szakad meg.....:-(
2012. szept. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!