Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem adatja be a kisgyermek...

Aki nem adatja be a kisgyermekének a kötelező védőoltásokat, annak milyen indoka van rá?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
erre nem lehet indok. Veszélyezteted a gyereked és a törvény bünteti.
2012. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De valami indok kell, h legyen, mert már olvastam pár ilyenről, csak azt nem tudom, mi az a nagyon jó ok?
2012. szept. 21. 14:39
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Az, hoyg idióták a szülei.
2012. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

És akkor iskolába se fog járni?

Úgy tudom, ha nincs kötelező oltás, iskola sem lehet.

2012. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valahol volt egy riport, már nem emlékeszem melyik csatornán, ott az volt a lényeg, h nem is megy a gyerek semmilyen iskolába, mert anyu otthon tanítja....
2012. szept. 21. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó múltkor mutogattak egy párt, hogy ők nem adatják be mert, hogy az milyen káros. Okuk nem volt más csak ez, hogy nem és kész. Ha jól emlékszem eljárást is indítottak ellenük. Anélkül, hogy bárkit is megbántanék, de iszonyú fura felfogásuk volt, mindennel kapcsolatban, kb mintha 100 évvel ezelőtt éltek volna.
2012. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre írtunk, igen nekem is ez ugrott be.
2012. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem félnek az oltási szövődményektől.

Az addig oké, hogy nem járhat gyermekközösségbe. De mi lesz később? Ezek az oltások nem csak gyermekbetegségektől védenek. És olyan nincs, hogy soha az életében nem jár majd az a kamasz, később felnőtt közösségbe.

Szerintem is idióta az ilyen szülő.

2012. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az! De olyan nonszensz....Tudjuk, h régen sok kisgyerek sajnos nem élte túl a rózsahimlőt, torokgyíkot,...vagy egyszerűen bénulással "megúszták" egyes betegségek szövődményeiként.....Szóval még az se lehet mondani, h "bezzeg régen".....
2012. szept. 21. 14:49
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Azt hiszik, árt. Elhiszik, hogy autizmust okoz, meg egyéb hülyeségek. Meg a kedvencem: nagyapám sem kapott, mégis felnőtt. Igen, ő felnőtt, de két testvére halt meg torokgyíkban, kösz, nekem ez nem hiányzik.
2012. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!