Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyák hogy éltétek...

Egyedülálló anyák hogy éltétek meg a szakítást?

Figyelt kérdés
Most mentünk szét a párommal,decemberben lesz 2éves a kislányunk,elég friss a dolog, és eléggé padlón vagyok, a kislány előtt nem mutatom, de amikor leteszem aludni este rögtön kiborul a bili :(
2012. szept. 21. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

beszélj a a barátnőiddel és a kislánnyal is beszéld meg mi történt mert igy is ugy is látja rajtad

férjed volt? vagy élettárs?

2012. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nehezen. 3 hónapja ment el a férjem. Az teszi igazán nehézzé ezt az egészet, hogy a kislány miatt muszáj találkoznunk. Így borzasztó nehéz túltennem magam rajta.

Miért mentetek szét?

2012. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen. Igaz engem terhesen hagyott el, most bíróságon van az ügyünk. Láthatás stb. 7 hós a fiam még nem látta. Azt mondta nem érdekli. Ezt is borzasztó hallani, mert 9 évig voltunk együtt és nagyon vártuk a kicsit. Csak ő meggondolta magát. Nem foglak azzal hitegetni, hogy könnyebb lesz, Mert nem. De a kicsi le fogja kötni a figyelmed. De ha el alszik fél év múlva is ugyan ezek a gondolatok fognak cikázni a fejedben. Sajnos! Édesanyám 23 éve maradt velem egyedül és nemrég megint kiborult a régi dolgokon és azon gondolkozik mit ronthatott el. De idővel találni fogsz egy olyan férfit aki igazán szeret téged és a lányodat is! Akkor újra boldog lehetsz. Tudom ez most lehetetlennek tűnik, de már én is egyre többet gondolkodok rajta, pedig eddig elképzelhetetlennek tartottam. De meg fog oldódni tuti! De egyenlőre nem lesz könnyebb. Mi történt veletek? Elmondod?
2012. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok egyedülálló de aktualizálódni látszik a dolog. :( Már most érzem hogy meg fogok fulladni a kétségbe eséstől de jobb lesz úgy mindhármónknak :(
2012. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. Ne ess kétségbe. Olyan még nem volt, hogy ne legyen sehogy. A gyerekeitek még jobban ragaszkodni fognak hozzátok. Ha anyagiak rendben vannak, nincs veszve semmi. Borzasztó sok erőt ad egy gyerek, vagy több! :) Teljesen máshogy fogjátok látni őket, nem gyerekek lesznek, aki eddig életetek értelme volt, hanem ők lesznek maga az élet!
2012. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 1 éve mentünk szét, most múlt 2 éves a lányom. Egyre könnyebb lesz. Az elején nagyon rossz. Aztán egyre kevesebbszer jön elő a nagy kiborulás. Nekem a lányom majdnem mindig kis antidepresszáns volt.

Kitartás, nézz a gyermekedre, bele a szemébe, és minden szép. Esténként meg ér kiborulni, mostanában nekem már csak kb. havi 1x van ilyen :)

2012. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!