Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 éves kislányom nagyon...

3 éves kislányom nagyon gyakran náthás. Ötleteket várok minden téren?

Figyelt kérdés
A közösség meghozza a hatását, bölcsis volt,3 hetente randiztunk az orvossal. Most az ovinál ugyanez a helyzet, olyan nehezen gyógyuló fajta a kincsem. Mindig újítok valamit hátha az éppen jó lesz. De nem. Most ami új az a Broncho-Vaxom, ma kezdtem el neki adni, és folyamatosan issza az aloe vera natúr gélt. Leginkább olyasmi érdekel, hogy ki milyen sós termékeket használ az orrocskába, párásít-e, inhalál-e és mivel? Megelőzés is érdekelne, ki mit használ?
2012. szept. 21. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam nem az a beteges típus, a bölcsiben is alig volt beteg. Mikor elkezdtük az ovit, szinte folyamatosan köhögött, folyt az orra. Fél évig ez volt. Én azt gondolom, hogy nem azon múlik, hogy mennyire tömjük tele őket vitaminnal. Sőt talán többet érsz, ha hagyod kicsit, hogy a saját immunrendszere győzze le, akkor talán jobban erősödik. Nyilván ha nagyon beteges, vagy lassan gyógyuló lenne a gyerek én is adnék valamit pluszban. Én úgy látom, hogy te mindent megteszel érte, talán sokat is. :) Egyébként nálunk annyi, hogy mivel panelben lakunk, száraz a levegő, így használunk hidegpárásítót a gyerek szobájában éjjel. Az orrába Sterimart vagy Marimert használunk, mikor mit tudok venni, illetve most vettem egy orrkenőcsöt, ami jó sebre és orrdugulásra is (DM-es). Télen pedig mikor meg volt fázva a DM-ben vettem Teteszept fürdőolajat (ezt: [link] még mi is használtuk. De amúgy azt gondolom, hogy ezen a kritikus időszakon túl kell esnie minden gyereknek, tudod, új társaság, új bacik. Idő kell, mire hozzászokik. :)


Jó egészséget nektek!!!

2012. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2-nak köszönöm, aranyos vagy, utánanézek a tetesept-nek, hallottam róla már én is. Tudom, hogy túl kell esnie rajta, gyógyszerrel egyébként nem engedem tömni, vírusra a doki soha semmit nem ad, csak amikor már 2 hét után is beteg. A párásító készüléketek milyen épp a Salin S2-ről olvasok most, beválik a tiétek?


1-nek, Te mi a f...nak vagy itt, ha csak ilyen baromságokat tudsz válaszolni? Inkább fogtad volna be!

2012. szept. 21. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

az én fiam is gyakran beteges.ugyanaz,mint nálatok.ráadásul mindig hörghurutja lesz,így antibiotikum,szteroidos kúp játszik minden hónapban.már voltunk kivizsgáláson pulmonológusnál,egészséges,nem allergiás,nem asztmás.

tavasszal írt ki neki a tüdőgyógyász inhaláló készüléket.azóta egyszer sem volt hörghurutja.amint elkezd taknyosodni,köhécselni,azonnal naponta kétszer,háromszor inhalálok neki salvus vízzel.nyomom a c vitamint napi kétszer 14 cseppet,szívom az orrát.már többször kezdődött neki a betegség,de egyszer sem lett komoly

próbáltuk a hideg párásítót is,megvettük 18 ezerért,de nem sokat ért,igazából semmit.de ez az inhaláló nekünk nagyon bevált.4-5 ezer között volt így,hogy felírták.

ja és multivitamint multitabs immuno kidet adok neki,de nem minden nap

2012. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sok tanácsot nem tudok adni, de kisfiam most kezdte a bölcsit és rögtön beteg lett. A dokinő már most felírta nekünk is a Broncho-Vaxomot. Egy hete szedjük. Azt mondta ez be szokott válni, de csodát ne reméljek tőle, könnyebben túl lesz a megfázásokon, nem fogja úgy megviselni. Ami tényleg jó az az inhaláló készülék, nekünk is van, elég drága, mi is kaptuk, és én is Salvus vízzel inhalálom a fiam, sőt ha beteg vagyok én is azt használom, tényleg jó.
2012. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húúú, de örülök, nagyon köszönöm a válaszokat, nekem már az is elég, ha nem jön ki rajta olyan nagyon, hogy táppénzen kelljen lennem, akkor a párásítót egyelőre hagyom, az inhalálót kipróbáljuk. Ez utóbbit felírja a házi orvos is? Vagy csak tüdőgyógyász? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 22. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg eskimokid? mi most kezdjuk a kurat
2012. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az inhalátort csak tüdőgyógyász írhatja ki,és az is meg van határozva,hogy hány évente lehet egy embernek.de érdemes kiíratni,utánajárni,mert így 4-5 ezer között van,amúgy meg 18.nem mindegy
2012. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!