Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babátokról írnátok?

2 hós babátokról írnátok?

Figyelt kérdés

Hány kg, milyen hosszú, mennyit alszik napközben, este mikor alszik el és éjjel hányszor kel?

Minden érdekel!:)


2012. szept. 21. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

7 kiló volt akkor, csak anyatejes volt. Össze vissza aludt,éjjel többnyire nem, vagy sírt a hasa miatt. Nehéz időszak volt,hullák voltunk. Semmi rendszerünk nem volt, a túlélésre mentünk:)

2012. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hetes kicsivel több mint 6 kiló és úgy 63 centi hosszú. Nagyon nyugodt baba már a pocakban is ilyen nyugodt volt.

Este úgy 9 és fél 10 körül alszik el és hajnal 4-5 óráig alszik, de mióta megszületett csak egyszer kell fel enni éjjel amit most egy hete hagyott el kb. Napközben 4 óránként eszik, most már egyre többet van fenn két etetés között olyankor szeret nézelődni és játszik meg hangosan énekelget a játékoknak.

Mindenkinek ilyen nyugodt babát kívánok mint az én drága kisfiam.:)

2012. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 timike26 ***** válasza:

szia akkor mi levagyunk maradva :((( 3 kg val/48 cm /szuletett,most 5900gr,59 cm.jo kislàny(3.ik gyerek)

reggel 6 korul eszik majd fèlora vigyorgàs utàn visszaalszik 10/11 ig,aztàn evèsz,kis dumcsi majd alvàs 2 ig.onnan fennt van egèsz 5/6 ig majd furdès evès ès alvàs.7 korul eszik majd,alszik este 10 ig,megint eszik ès alvàs hajnal 3/4 ig.

igèny szerint szoptatom.

2012. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Timike nem vagy lemaradva az én kisfiam már eleven 4400 grammal és 56 centivel született.:)

2 hozzászóló voltam.

2012. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -BB- válasza:
Pont tegnap voltunk dr-nál, úgyhogy friss adatokkal tudok szolgálni:-)2 hónapos,3 kg-mal született, most 4,7 kg, napi 6x eszik, 5x nappal , kb.3-4 óránként, és 1x éjjel. 9:30-kor teszem le aludni.
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ!

jó babázást!

2012. szept. 26. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!